DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sahil güvenlikten 'ilk yardım' operasyonu

Sahil güvenlikten 'ilk yardım' operasyonu

29.05.2015 18:31:36
Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı ekipleri, KKTC Su Temin Projesi kapsamında Anamur ilçesi açıklarında bulunan bir gemide rahatsızlanan personeli helikopterle hastaneye nakletti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, proje kapsamında Anamur açıklarında bulunan Norveç bayraklı "Skandi Stord" isimli gemide görev yapan Polonyalı Adam Stasik (63) aşırı karın ağrısı şikayeti üzerine çalışma arkadaşlarından yardım istedi.

Hava koşullarının kötü olması nedeniyle geminin yanaşamaması ve projede çalışan diğer gemi ile teknelerin de yardıma gidememesi üzerine durum Aloâ€"158 Sahil Güvenlik İhbar Hattı'na bildirildi.

Bunun üzerine komutanlıkta bulunan helikopterle havalanan sahil güvenlik ekipleri, beraberlerindeki 112 Acil Servis görevlileriyle geminin bulunduğu bölgeye gitti.

Gemiye yaklaşarak rahatsızlanan personeli alan ekipler, daha sonra Antalya'nın Gazipaşa ilçesine iniş yaptı. Burada 112 Acil Servis ambulansına alınan Stasik, tedavisi için hastaneye kaldırıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

selim

Ahmet Davutoglu gibi birinin pesine takilirsaniz olacagi budur. Allah akil fikir versin. Ne yaptiginizin farkinda degilsiniz. Dun ABD gaziyla Suriye politikanizi belirlerkende akliniz basinizda degildi. Allah islah etsin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş