DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sağlık Bakanı'ndan eylemlere tam destek

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sağlık çalışanlarına yönelik şiddete karşı gerçekleştirilen eylemlere tam destek verdiğini açıkladı.

7 Yıl Önce
2015-06-01 11:57:15

Saatler 09.00'u gösterdiğinde sağlık çalışanlarının "Şifa Veren Ele Vefa" çağrısıyla hastane bahçelerinde buluştuğunu ifade eden Bakan Müezzinoğlu, “İçimiz yanıyor, yüreğimiz kanıyor. Ne yazık ki başarılar yüreğimizi kanatan olaylarla bize dönüyor. Bu anlamda milletimizden istediğimiz şu: Şifa veren ele vefa bekliyoruz. Onlara vefasızlık bu milletin fıtratına uyuşmaz, bu milletin değerleriyle örtüşmez. Ne yazık ki, sağlık çalışanlarımıza yüksek sesle konuşan, hakaret eden, el kaldıran, hatta silah çeken canavarların muhatabı oluyoruz. Güvenlik tedbirlerini artırırken istiyoruz ki hasta ile sağlık çalışanı arasına duvarlar örülmesin. Halkımızın kendine, canına can katan, sancısını dindiren bu kitleye, bu gönül ordusuna, bu fedakâr insanlara sahip çıkmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

sivas_58

Suriye de ki bütün güçler güç birliği yapıp süriyeden amerikayı ve israili atmak için savaşmalı. Şeytanın başı amerikadır. Ama biz birbirimizi öldürmekten başımızı kaldırım gerçek düşmanımızı göremiyoruz. Aslında olay çok basit böl, parçala ve yut. Bunların bütün sebebi islam dünyasının başında dirayetli, satılmamış, ihlaslı bir halifenin olmamasıdır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş