DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

03.06.2015 19:29:22
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "İftira atıyor, dedikodu yapıyor, bol keseden atıyor ve millete tuzak kuruyor, milli iradeye kuyu kazıyorlar. O zaman bizim bu sloganı değiştirmemiz lazım; 'Onlar atar, AK Parti yapar.' Çünkü onlar resmen atıyorlar" dedi.

Orhangazi ilçesinde faaliyet gösteren Componenta Dökümcülük firmasının tesislerinde işçilerle yemekte bir araya gelen Müezzinoğlu, daha sonra İznik'e giderek AK Parti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılış törenine katıldı.

Büronun önünde vatandaşlara hitap eden Müezzinoğlu, millet ve milli irade adına çok önemli bir seçimin arifesinde bulunulduğunu söyledi.

Cumhuriyet kurulduğundan bugüne Türk milletinin zaman zaman, milli iradenin hak ve hukukunun korunduğu dönemlerde çok önemli başarılara imza attığını belirten Müezzinoğlu, şöyle konuştu:

"Milletle beraber yürüyen AK Parti, milleti bugünlere getirdi. Bizim bir sloganımız var, o sloganda diyor ki 'Onlar konuşur, AK Parti yapar.' Şimdi esasında son günlerde bu sloganımızdan rahatsız olmaya başladım. Kendi aramızda konuşmak normaldir ve doğrudur ama iyiyi, güzeli, doğruyu konuşursan anlamlıdır. Esasında onların millet adına konuşmalarına ihtiyacımız var ama daha iyi, daha doğru, daha güzel, dürüstçe, mertçe konuşurlarsa mesele yok. Onlar ne yapıyor? İftira atıyor, dedikodu yapıyor, bol keseden atıyor ve millete tuzak kuruyor, milli iradeye kuyu kazıyorlar. O zaman bizim bu sloganı değiştirmemiz lazım; 'Onlar atar, AK Parti yapar.' Çünkü onlar resmen atıyorlar."

Bakan Müezzinoğlu, konuşmanın ardından AK Parti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını gerçekleştirdi, ardından yeni hizmete giren İznik Devlet Hastanesini gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

Yenişehir ilçesine giderek Devlet Hastanesini ve esnafı ziyaret eden Müezzinoğlu, vatandaşlarla sohbet edip çocuklara hediye dağıttı. Ardından İnegöl ilçesine geçen Müezzinoğlu, Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı makamında ziyaret etti. Müezzinoğlu, Süleymaniye Mahallesi'nde kendisine ait seçim irtibat bürosunun açılış töreninde de bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş