DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

7 Yıl Önce
2015-06-03 00:11:07
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti'nin milletle yürüdüğünü, milleti düşündüğünü belirterek, "Keşke onlar da milleti düşünseler ama ne yazık ki milleti hiç düşünmediler. Hep milleti istismar ettiler, millete zulmettiler, milletin kaderiyle oynadılar, gelecek hayallerini yıktılar" dedi.

Müezzinoğlu, Millet Mahallesi'nde düzenlenen nokta mitinginde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin önemli bir demokrasi bayramı arefesinde olduğunu belirterek, milletin istikrara, geleceğe, güvene, milletle beraber yürüyen AK Parti'ye mührünü vuracağını, herkesin sadece konuştuğunu, AK Parti'nin hizmet ettiğini kaydetti.

Müezzinoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Keşke onlar, sadece konuşsalar. Ne yazık ki onlar, yalnız konuşmuyor. Konuşmak, 'dürüstçe konuşmak' anlamına gelir. Onlar, iftira atıyor, dedikodu yapıyor, fitne ve fesat üretiyor, milleti kandırmaya çalışıyor. Keşke dürüstçe konuşsalar, bu milletin fakirini, fukarasını, engellisini, yoksulunu düşünseler. Keşke onlar da milleti düşünseler ama ne yazık ki milleti hiç düşünmediler. Hep milleti istismar ettiler, millete zulmettiler, milletin kaderiyle oynadılar, gelecek hayallerini yıktılar. Sanki iftirayla, dedikoduyla, Pensilvanya'nın bedduasıyla başarılı olacalar. Kalbi temiz olmayanın duası tutmaz. Kalbi temiz, aklı milletle beraber olacak. Millete tuzak kuranların, milleti dert edinmeyenlerin, milletle beraber yürümeyenlerin milletin gönlünde yeri de izi de olmaz."

"Artık hiçbir şey onların istediği gibi olmuyor, olmayacak. Millet ne derse o olacak" ifadelerini kullanan Müezzinoğlu, AK Parti'nin milletin partisi olarak, milletle yürüdüğünü anlattı.

Bursa Şehir Hastanesi'nin yapımını engellemek için CHP'nin Anayasa Mahkemesi'ne giderek başvuruda bulunduğunu ama hastane temelinin atıldığını vurgulayan Bakan Müezzinoğlu, "O hastanede senin anneni de, eşini de, evladını da, seni de biz tedavi edeceğiz. Çünkü sizi de seviyoruz. Çünkü biz insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışının mensuplarıyız. Biz insana değer veren, yarınları daha iyi yapma derdi olan bir anlayışın mensuplarıyız" diye konuştu.

Müezzinoğlu, Gürsu ilçesine yapılacak hastaneye uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın isminin verileceğini de sözlerine ekledi.

Konuşmasının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve AK Parti İl Başkanı Cemallettin Torun ile AK Parti Milletvekili Adayı Gürsel Dönmez'in seçim ofisinin açılış kurdelesini kesen Müezzinoğlu, daha sonra Bağlarbaşı Meydanı'nda halka hitap etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mehmet

Allah yardımcınız olsun

Görüş Bildir Bizimle Paylaş