Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

28.05.2015 23:44:38
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "(Türkiye'de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak) diyen bir Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, AK Parti kadroları var. Milletin hakkını asla namerde yedirmeyiz" dedi.

Müezzinoğlu, Yavuzselim Mahallesi'nde, AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Yüksel Yeni'nin seçim bürosunun açılış töreninde yaptığı konuşmada, AK Parti'yi millete inanarak kurduklarını söyledi.

Her zaman milletle birlikte yürüdüklerini anlatan Bakan Müezzinoğlu, "Türkiye'de her şeyin eskisi gibi olmasını isteyenler, AK Parti döneminde de 'Bunları da hizaya getiririz' zannettiler. Getiremezsiniz, biz milletle yürüyoruz. Millete karşı mütevaziyiz, merhametliyiz, milletle beraber, millet düşmanlarına karşı mertiz, dimdik ayaktayız" diye konuştu.

AK Parti'nin "bal arısı" gibi çalıştığını belirten Mehmet Müezzinoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"AK Parti, milletin kovanını dolduruyor. Şimdi gördüler kovanda bal petekleri var. Bu bal petekleri, milletin petekleri, onu yedirmeyiz. Onlar, arkadan organize edenlere bu petekleri peşkeş çekmek istiyorlar ama yağma yok. 'Türkiye'de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' diyen bir Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, AK Parti kadroları var. Milletin hakkını asla namerde yedirmeyiz. Bu millete çok yanlışlar, zulümler yaptınız."

"Milletle beraber yürüdüğümüz zaman bu dünyada ölüm olsa bile öbür dünyada yok" diyen Müezzinoğlu, "milletin vicdanında ölmemenin en önemli değerlerden biri" olduğunu ifade etti.

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

"İmarsızlığa, kaçağa, yanlışlığa hep beraber karşı çıkacağız ama yanlışlığı cezalandırırken de insanlara, yaşlıya, hastaya, çocuğa, aileye zulmederek bunu yapmayacağız. Biz bu millete sevdalıyız, ay yıldızlı bayrağa aşığız ve onu çok daha güçlü dalgalandırma görevimiz var. Bir şeye ihtiyacımız var, birbirimizi daha çok sevmeye. Birileri dedikodu, fitne ve fesat üretecek, kuyu kazacak, tuzak kuracak ama biz birbirimize kenetlenerek, o kazdıkları kuyulara onları bırakacağız. Millet adına geleceğe hep beraber yürüyeceğiz. AK Parti kurulduğundan beri milletin huzuruna 9 defa gittik, bu 10'uncusu. 9 defa 9-0 ama ders almak yok."

Müezzinoğlu, daha sonra Beşevler Mahallesi'ndeki Kuba Cami önünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)