SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO

Sağlam Kart’tan çifte kampanya

Türkiye’nin öncü finans kuruluşu Kuveyt Türk,tasarrufu teşvik eden kredi kartı Sağlam Kart ile müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Yıllık kart ücreti olmayan, düzenli kullanım ve ödemelerde 50 TL değerinde Altın Puan vererek Türkiye’de müşterisine kart aidatı ödeyen ilk kredi kartı olma özelliği taşıyan Sağlam Kart,yılınilk kampanyasını giyim ve ulaşım alanında başlattı.

Sağlam Kart’tan çifte kampanya
24.1.2020 09:06:12

Kuveyt Türk'ün kart ücreti almayan, müşterisine kart aidatı veren Türkiye'nin ilk kredi kartı Sağlam Kart,2020 yılına yepyeni kampanyalarla başladı.“Sağlam Kart'tan 3 Taksit Şıklığı”kampanyası kapsamında 31 Mart tarihine kadarfiziki veya online giyim mağazalarından Sağlam Kart ile yapılacak 100 TL-2.000 TL arasındaki giyim alışverişlerine vade farksız 3taksit imkanı sunuluyor. Kampanyadan faydalanabilmek için işlem yapılmadan önce ONAY GIYIM yazılarak 2848'e SMS gönderilerek kayıt olunması gerekiyor.“Yola Sağlam Kart'la Çık!” kampanyasında ise Sağlam Kart sahipleri, yine 31 Mart tarihine kadar 100 TL-2.000 TL arasındaki ulaşım harcamalarında vade farksız 3taksit avantajından faydalanabiliyor. Kampanyaya katılım için ONAY ULSM yazılarak 2848'e SMSgönderilmesi gerekiyor.Ayrıca yılın her günü sağlık ve eğitim sektöründevade farksız 5 taksit imkânı sunan Sağlam Kart, taksit ve altın puan ayrıcalıklarıyla Kuveyt Türk müşterilerinin alışveriş yükünü hafifletirken, nakit avans özelliğiyle de müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılıyor.

1579775106_Kuveyt_Turk_Saglam_Kart__2_

Puanlar altına veya paraya çeviriyor

Kuveyt Türk Bireyselden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, Sağlam Kart'ı bütçe dostu olarak tanımladıklarını ifade ederek, “Sağlam Kart ile müşterilerimize kısıtlı ve süreli puanlar yerine, kullanım süresiyle kısıtlanmadığımıztasarruf edebilecekleri altın puan hediye etmeyi tercih ediyoruz. Müşterilerimizin her ekstre döneminde yaptığı 200 TL ve üzeri düzenli alışverişe 12 ayın sonunda 50 TL değerinde altın puan veriyoruz. Bunun yanında müşteriler yaptıkları harcamalardan daaltın puan kazanabiliyor. Sağlam Kart'ın kazandırdığı altın puanlar 10 TL'yi aştığında müşterilerimizin Altın Cari Hesabına aktarılıyor. Sağlam Kart sahipleri, bu hesaptaki altınlarını biriktirebiliyor, TL'ye çevirebiliyor ya da gram altın olarak şubelerimizden alabiliyor. Sektöre yeni bir bakış açısı getirdiğine inandığımız Sağlam Kart ile attığımız adımlara yenilerini eklemeye devam edeceğiz” dedi.

1579775107_Kuveyt_Turk_Saglam_Kart__1_

Sağlam Kart yalnızca ödeme noktasında değil ihtiyaç duyulan her anKuveyt Türk müşterilerinin yanında oluyor. Kart sahipleri konut, seyahat, yol yardımı ve concierge hizmetleri gibi pek çok alanda Sağlam Kart asistan hizmetlerinden faydalanabiliyor. Sağlam Kart ile ilgili detaylı bilgilere 444 0 123 numaralı çağrı merkezinin yanı sıra www.saglamkart.com.tr veya www.kuveytturk.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

1579775105_Mehmet_Oral

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR