DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Rusya'dan Charlie Hebdo’ya tepki

Rusya Savunma Bakanlığı, uçak kazasını konu edinen Charlie Hebdo dergisine tepki gösterdi...

5 Yıl Önce
2016-12-29 06:42:59

Ajanslarda yer alan habere göre, Rusya Savunma Bakanlığı, Fransız hiciv dergisi Charlie Hebdo'yu, Karadeniz'e düşen Rus uçağındaki Kızıl Ordu Korosu'na dair karikatürü nedeniyle sert bir şekilde eleştirdi.

Dergide yer alan karikatürle ilgili konuşan Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, “Böylesine kötü ortaya konmuş bir şeye ilgi göstermek herhangi bir insan için aşağılayıcı olacaktır” dedi.

Charlie Hebdo'da yer verilen karikatürde, düşen uçakta bulunan Aleksandrov Kızıl Ordu Korosu solistinin "a-a-a-a-a" sesi çıkardığı resmedilmiş ve “Kızıl Ordu Korosu'nun repertuvarı genişliyor” ifadesine yer verilmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (2)

Badıllı(Beydili)

İşte sizler sadece bu kadarsınız.İnsanlığa ait tüm ahlaki ve insani değerler kendilerinde toplanmış gibi hisle hareket eden siz batı dünyası bir başkalarının acılarıyla alay ederek aslında insan olmak onurundan ve bilincinden ne kadar uzak ve düşük olduğunuzu göstermişsiniz.Sizin tüm insani değerler hususunda her kim olursa olsun başkalarının acılarıyla alay etmeniz insanlığınızı kaybedip birer barbar olduğunuzun en büyük kanıtı.

Ferda Yamanoğlu

Ateist bir dergiden de bu beklenirdi.Papa'nın, dergideki katliam sonrası yaptığı açıklamayı da çizdiler mi?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş