DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Rekor AK Parti'de

Genel seçimlere sekiz gün kala, siyasi parti genel başkanlarının miting maratonu sürüyor. Miting rekoru ise AK Parti'de.

7 Yıl Önce
2015-05-29 20:37:37

Seçim çalışmalarını, 15 Nisan'da Ankara'da seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısıyla başlatan Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, kampanya kapsamında ilk mitingi 25 Nisan'da Erzurum'da yaptı.

DAVUTOĞLU 68. MİTİNGİNİ DÜZENLEDİ

Bugünkü Van ve Kayseri mitingleriyle bugüne kadar 68 miting gerçekleştiren Davutoğlu, 81 ilin tamamına gitmeyi hedefliyor.

KILIÇDAROĞLU 51

Miting maratonuna 26 Nisan'da Edirne'den başlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dünkü Kütahya, Bilecik, Sakarya ve Düzce mitingleriyle birlikte bugüne kadar 51 miting düzenledi.
Kılıçdaroğlu, il mitinglerinin yanı sıra İskenderun, Tarsus, lüleburgaz gibi büyük ilçelerde de seçmenle buluştu.

BAHÇELİ 37

Seçim kampanyasını 6 Mayıs'ta Çankırı'da başlatan Bahçeli, dünkü
Erzincan ve Gümüşhanemitingleriyle birlikte bugüne kadar 37 ilde düzenlenen mitinglerde halkla buluştu. Bahçeli'nin kampanya kapsamında 50 ilde miting düzenlemesi bekleniyor.

DEMİRTAŞ 17

Seçim çalışmaları kapsamında HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş 20, Figen Yüksekdağ ise 17 ilde miting düzenledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

rüveyda eren

Ben bir baş örtülü bir hanım olarak baş örtüsünün değerini içinde ki insanın değerinden gelmesi gereğine inanmış munun için kaliteli müslüman nasıl yetişir davasına gönül vermiş biri olarak bulunduğum ak partili belediyenin muhafazakar olduğunu söyleyen yetkilileri 28 şubata rahmet okutur cinsten muameleyle zaten kanayan vicdan larımızı yaralamışlardır.bizim gibi insanlar haklarını hiçbir zaman alamamışlardır.NE ACI!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş