DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Rekabet Kurulu kararları

Rekabet Kurulu kararları

15.07.2015 16:06:34
Rekabet Kurulu, Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'nin belli oranda hissesinin Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ ve Ali Raif Dinçkök tarafından devralınması işlemine izin verdi.

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan kurul kararlarına göre, Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından donanım, fiyat ve promosyonlara yönelik bilgilerin paylaşılmasına menfi tespit belgesi verildi.

Kurul, Zeki Kubilay Akyol, İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ ve Doğuş SK Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ'nin, Radore Veri Merkezi Hizmetleri AŞ'de sahibi oldukları belli oranındaki paylarının Mustafa Selçuk Saraç tarafından devralınması işlemini onayladı.

Kurul, Caffe Nerro Ventures Limited ile Infinity Investin ortak kontrolü altında bulunan Caffe Nerro Gıda Ürünleri AŞ'nin tam kontrolünün Caffe Nero Ventures Limited tarafından; Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'nin belli oranda hissesinin Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ ve Ali Raif Dinçkök tarafından devralınması işlemlerine kurul tarafından izin verildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Zafer

Şimdi bunun ne farkı var Esedin Şebbihalarından? Bu ölünce de buna şehid denecek öyle mi? Peygamberimizin buyurduğu gibi kavmiyetçilik davası güderken ölen bizden değildir. PKK gibi baskıcı, kafir bir terör örgütüne karşı verilen haklı mücadeleyi böyle totemperest silahşörlere kirlettirmemeli devlet.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş