DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Rejim, Müslümanları hedef alıyor'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki Şeb-i Arus töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

7 Yıl Önce
2015-12-19 22:48:28

Haber7'de yer alan habere göre: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki Şeb-i Arus töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları; 

Suriye'de 400 bin masum insan katlediliyor. 12 milyon masum insan evinden, yurdundan ediliyor. 'Müslümanım' diyen birileri hala zalimin yanında yer almayı, zulmü teşvik etmeyi sürdürüyor. 

''MÜSLÜMANLARA DARBE ÜSTÜNE DARBE VURULUYOR''

İslam'a ait söylem, sembollerle, Müslümanlara karşı tarihin en büyük savaşlarından birini yürüten IŞİD gibi örgütler bahane edilerek, Müslümanlara darbe üstüne darbe vuruluyor. 

''LÜTFEN ARTIK KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN''

Hemen yanı başımızda Suriye'yi bombalayan bir ülkenin operasyonlarına bakıyoruz. Yüzde 10 oranında IŞİD'i, yüzde 90 oranında içinde Türkmen kardeşlerimizin de olduğu ülkedeki rejimin muhalifi diğer grupları, yani Müslümanları hedef aldığını görüyoruz. Lütfen artık kimse kimseyi kandırmasın. 

''HERKES ROL ÇALMANIN PEŞİNDE''

Suriye'de IŞİD bahanesiyle yürütülen güç mücadelesi, at izinin it izine karıştığı trajik bir oyuna, bir tiyatroya dönüştü. Herkes rol yapıyor. Herkes rol çalmanın peşinde koşuyor. Ama ölen insanlar gerçek.

Ölen bebekler, çocuklar, ölen kadınlar, ölen ak sakallı ihtiyarlar gerçek. Yıkılan evler, okullar, ibadethaneler, tarihi eserler gerçek. Bombalar bambaşka hesaplar için atılıyor. Ama bunların patladığı yerde dökülen kanlar, kararan hayatlar var.

''KİMSE BU ÜLKE ÜZERİNDE OPERASYON YAPAMAZ''

IŞİD, PKK ve YPG aynıdır birbirlerinden farkı yoktur. Kimse bu ülke üzerinde operasyon yapamaz. Aksi takdirde dar ederiz. Bizim kimsenin toprağında gözümüz yoktur.

Kardeşlerim unutmayın, her gecenin bir sabahı olduğu gibi bu zor günlerinden mutlaka bir sonu olacaktır. .

YORUMLAR (2)

Rifki

Geldigimiz nokta kimse turkiye uzerinde operasyon yapamaz noktasi.ama kac aydir dogu ve guneydogumuzun bircok yerine girmek icin operasyon yapiyoruz.kendi topraklarimiza girmek icin bircok noktada hendekleri gecmeye calisiyoruz.Artik osmanli falan filan inanmiyorumda cumhurbaskanimdan ricam ulkemi aldigi gibi teslim edebilecek mi.

mehmet

BOP'çunun sonu yakın gibi. Oynadığı onca oyun ayağına dolaştı. En son İsrail'in kucağına düştü. Bakalım siz paçayı nasıl kurtacaraksınız, selefi kardeşler.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş