DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Rejim güçleri İdlib'e havadan saldırdı

Suriye rejimine ait savaş uçaklarının İdlib'e düzenlediği saldırıda 6'sı çocuk, 3'ü kadın 11 kişinin hayatını kaybettiği, 10 kişinin yaralandığı açıklandı...

25.06.2015 01:20:58

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; Suriye rejimine ait savaş uçaklarının İdlib'in doğusundaki Cercenaz beldesine düzenlediği saldırıda 6'sı çocuk, 3'ü kadın 11 kişinin hayatını kaybettiği, 10 kişinin yaralandığı bildirildi.

Muhaliflere bağlı Cercenaz Yerel Meclis Başkanı Muhammed es-Selame, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "İftar saatinin hemen öncesinde beldenin güney mahallesini hedef alan bir saldırı düzenlendi. Sivil savunma ekiplerimiz şu ana kadar enkaz altından 6'sı çocuk, 3'ü kadın 11 ceset çıkardı" dedi.  

Enkaz altından 10 kişinin de yaralı olarak kurtarıldığını belirten Selame, arama kurtarma çalışmalarının devam ettiğini aktardı.

Selame ayrıca, Cercenaz beldesine önceki gün de benzer bir saldırı düzenlendiğini ancak ölen ya da yaralananın olmadığını söyledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Muhammed Taha

Saadet partisi ERBAKAN HOCA dan sonra ümmetin kuruluşunda çok ümmetin fesadi için bir parti haline gelmiştir MAHMUD EFENDİ çıkıp alenen AK PARTİYİ desteklediğini açiklasa gine inanmazsınız siz hocalara suç atacaginiza başinizdaki kamalaka bakın

Görüş Bildir Bizimle Paylaş