DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ramazan sayfası bu kadar olur!

Cumhuriyet, Ramazan'a özel bir sayfa hazırlayarak okuyucularının karşısına çıktı.

18.06.2015 11:14:13

 Gazetenin bugünkü sayısında iki manşetle çıkan Cumhuriyet, birinci manşet sayfasını Süleyman Demirel'in vefatına ayırdı, ikinci manşet sayfasının sürmanşetinde de "Ramazan Yeryüzü sofraları" başlığıyla Ramazan sayfası hazırladıklarını duyuran bir haber yayımladı. 

Bugün yayımlanan ilk sayfada, Selin Ongun'un İhsan Eliaçık'la yaptığı röportaja yer verildi.

"CUMHURİYET RAMAZAN'I GEZİ'NİN YERYÜZÜ SOFRALARI ŞİARIYLA KARŞILIYOR"

Cumhurriyet, hazırladıkları Ramazan sayfasını şu sözlerle yorumladı:

"Cumhuriyet ramazanı 'siyasetin aç gözlü sofralarına karşı Gezi'nin yeryüzü sofraları' şiarıyla karşılıyor. Ve bambaşka bir ramazan sayfasının mümkün olduğunu göstermeyi amaçlıyor. Hayırlı ramazanlar!" 


ramazan-cumhuriyet.jpg


Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Kayserili

Türkiye'nin El Nusra ve diğer vahşi örgüt lere sağladığı bomba yapımında kullanılan sunni Göbre de PKK nin eline geçti. Şimdi hiç kimse sorgulamaz mi hükümeti. Benim gencim Evladım kimin eli ile askerde öldürülüyor. Benim askerdeki Kardeşim Dusman ile catisarak değil Kardeşin Kardeşi vurma Emri ile Cenazesi geliyor.

M

Tabi canim, tabii. Ihsana kalirsa, yeryüzü sofralari diyerek içkili iftar sofralari, cemaati erkek imami kadin saflarla kilinan teravihle bekler, biz felegimizi sasiririz. Fetullah Gülen, oktar adnan birde iskender evernos, bunlarin 4üncüsü ihsan eliaçik.digerlerini neden atladim? Digerleri, mesela gayp yoktur diyen 1i var, onun müridlerinin bikismi kaplancilardan gelenler, onun ismini yazarak bu kardeslerimin kalplerini kirmak istemiyorum. Ama ihsan çok fena, içkili iftar sofrasi yapiyor, yetmemis gibi ezan okunmadan millete orucu açtiriyor. kafam gitmis yav,yazamiyorum, oruçluyum bu gün.

alia57

Ne güzel...Oruçsuzlara Ramazan sayfası...İşte dayatmak istedikleri yeni din bu...Yüz yıl önce silah zoruyla yapmak istediler, şimdi de Medya zoruyla yapmaya çalışıyorlar...Yürüyün gidin bre densizler, bu millet dini 'dinsizler'den mi öğrenecek!!!

ferudun çınar

Sizin mahalleli, sofrasından 'salyangozu' eksik etmeyecektir kuşkusuz. Lâkin diğer mahallelileri, sizin sofranıza asla özendiremezsiniz...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş