SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Pürsu sağlık çalışanlarının acil su ihtiyacını karşılıyor

Pürsu yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadelede büyük sorumluluk üstlenen hastanelerin acil su ihtiyacını karşılıyor- Pürsu 20'den fazla devlet hastanesine yaklaşık 2 milyon şişe su ulaştıracak

Pürsu sağlık çalışanlarının acil su ihtiyacını karşılıyor
9.4.2020 12:17:03

Koç Topluluğu Şirketleri'nden Aygaz markası olan Pürsu yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede büyük sorumluluk üstlenen hastanelerin acil su ihtiyaçlarını karşılamak için 20'den fazla devlet hastanesine yaklaşık 2 milyon şişe su ulaştıracak.

Şirketten apılan açıklamaya göre, bütün dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından, büyük bir dayanışma ile çıkılacağına inanan Pürsu Ailesi, bu mücadelede en ön saflarda yer alan sağlık çalışanlarının acil içme suyu ihtiyacını karşılıyor.

Salgına karşı yürütülen çalışmalarda hijyenin büyük önem taşıdığını savunan Pürsu, Türkiye'nin en güvenilir doğal kaynaklarından el değmeden ürettiği suları, kriz koordinasyon merkezleri ve hastanelerde büyük fedakârlıklarla görev yapan sağlık görevlilerine ulaştırıyor.

Pürsu Türkiye genelinde 20'den fazla devlet hastanesine 2 milyon şişe su ulaştırarak bu zor dönemde sağlık çalışanlarının mücadelelerine destek oluyor.
GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR