SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

PTT'den Ürdün konulu özel zarf

Müşterilerin, hazırlanan filatelik ürünler için ilk gün damgası ve posta damgası talepleri, 28 Nisan 2020 itibari ile 3 ay içerisinde PTT’ye ilettikleri takdirde karşılanacak

PTT'den Ürdün konulu özel zarf
28.4.2020 11:00:58

PTT AŞ tarafından, 28 Nisan 2020 tarihinde "2020 Türkiye-Ürdün Karşılıklı Kültür Yılı" konulu özel gün zarfları, 5,00 TL bedelle www.filateli.gov.tr adresinde, filateli cep uygulamasında ve PTT iş yerlerinde abone sayısı kadar satışa sunuldu.

PTT AŞ, koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için önlemler aldı.

28 Nisan 2020 tarihinde satışa sunulan ilk gün zarfını posta damgası ile talep eden müşteriler, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın almaları halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşterilerin, hazırlanan filatelik ürünler için ilk gün damgası ve posta damgası talepleri, 28 Nisan 2020 itibari ile 3 ay içerisinde PTT'ye ilettikleri takdirde karşılanacak.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR