PTT'den 'Gümrük Anlaşması'na özel sunum

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) tarafından 'Gümrü Antlaşmasının 100. Yılı' konulu özelgün zarfı 3 Aralık 2020 tarihinde tedavüle sunuldu.

03.12.2020 10:16:54

“Gümrü Antlaşmasının 100. Yılı” konulu özel gün zarfı 5,00 TL bedelle; www.filateli.gov.tr adresinde, filateli cep uygulamasında ve abone sayısı kadar PTT iş yerlerinde satışa sunuldu.

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerimizin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 3 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilerimize, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşterilerimizce hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) özeltarih damgası ve posta damgası talepleri, 3 Aralık 2020 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde tarafımıza iletildiği takdirde karşılanacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)