DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Playstation için ücretsiz oyunlar hangileri? Sony 2021'de hangi oyunları bedava yaptı? Sony Playstation ücretsiz oyun listesi

Japon teknoloji devi Sony tarafından üretilen ve dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Playstation için 2021 yılı ücretsiz oyun listesi açıklandı. Playstation kullanıcıları da Playstation için ücretsiz oyunlar hangileri? Sony 2021'de hangi oyunları bedava yaptı? sorularına yanıt aramaya başladı. Peki Playstation ücretsiz oyunları ne zamana kadar ücretsiz? Playstation Horizon Zero Dawn Complete ne zamana kadar ücretsiz?

9 Ay Önce
2021-03-26 08:12:01

Japon teknoloji devi Sony tarafından üretilen ve dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Playstation için 2021 yılı ücretsiz oyun listesi açıklandı. Playstation kullanıcıları da Playstation için ücretsiz oyunlar hangileri? Sony 2021'de hangi oyunları bedava yaptı?  sorularına yanıt aramaya başladı. Peki Playstation ücretsiz oyunları ne zamana kadar ücretsiz? Playstation Horizon Zero Dawn Complete ne zamana kadar ücretsiz?

Sony pandemi nedeniyle bazı oyunlarını ücretsiz kullanıma açtı. Sony Play at Home etkinliği adı altında geçen hafta ücretsiz olarak verilecek oyunları duyurmuştu. Bu oyunlar erişime açıldı. 26 Mart ile 15 Mayıs tarihleri arasında Sony, PlayStation kullanıcıları için toplamda 10 farklı oyun hediye edecek. Bu oyunlardan 9 tanesi şu andan itibaren PlayStation Store'da ücretsiz olarak veriliyor. Oyunları son tarihe kadar hesabınıza eklerseniz, oyunlar tamamen sizin olacak. Bu 9 oyunun hesabınıza ücretsiz olarak eklenebileceği son tarih ise 23 Nisan, Türkiye saati ile 06.00.

 

İşte Sony'nin ücretsiz yaptığı oyunlar...

ABZU
Enter the Gungeon
Rez Infinite
Subnautica
The Witness
Astro Bot Rescue Mission (VR)
Moss (VR)
Thumper (VR)
Paper Beast (VR)

Playstation Horizon Zero Dawn Complete ne zamana kadar ücretsiz? 20 Nisan'da Türkiye saati ile 06.00'dan, 15 Mayıs Türkiye saati ile 06.00'a kadar da PlayStation'ın popüler oyunlarından Horizon Zero Dawn Complete Edition ücretsiz olacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş