DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Platini'den, FIFA'ya değişim çağrısı

Platini'den, FIFA'ya değişim çağrısı

29.05.2015 23:29:43
UEFA Başkanı Michel Platini, FIFA başkanlığına yeniden Sepp Blatter'in seçilmesi sonrasında "Eğer FIFA tekrar itibar kazanmak istiyorsa değişim çok önemli" uyarısında bulundu.

İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen 65. FIFA Kongresi'nde Sepp Blatter'in tekrar başkan seçilmesi sonrasında UEFA'dan yapılan yazılı açıklamada Platini, Blatter'i kutlamazken seçimi kaybeden Ürdün Prensi Ali bin el-Hüseyin'i ise tebrik etti.

Platini, "FIFA'da değişimi savunan ve destekleyen UEFA ile gurur duyuyorum. Eğer FIFA tekrar itibar kazanmak istiyorsa değişim çok önemli" ifadelerini kulandı.

Seçim öncesinde Prens Ali'yi desteklediğini açıklayan Platini, "Takdire değer seçim kampanyasından dolayı Prens Ali'yi ve onu destekleyen tüm ulusal federasyonları tebrik ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

cengiz27

son günlerde ya basiretsizliğinizden ya da ihanete niyetinizden bu tip asılsız haberler yapıyorsunuz.pkk ve hdp ye çalışıyorsunuz.aşiretler dönemi kapandı.urfanın belediye başkanı eze eze kazandı ve urfalı değil.ayrıca bu rakamları ki m veriyor ve o 7000 kişi kim.sordunuz mu kime oy vereceklerini.akıllı olun hainlere alet olmayalım.

cabir yıldız

GENERAL SÜLEYMANİ, İRAN ELİT KLUDÜS ORDUSU KOMUTANI.,, görevi dış koordine. şamda 10 bin elit komando gücüyle esat ve başkenti koruyor. 4 kuşaktan oluşan 'başkent kalkanı' mimarı....toplamda 50 bin asker,,80 savaş uçağı, 1500 top , 1000 tank ve 7000 füze savunma hattı. suriye bir yana şam savunması bir yana.,,,,bağdatta da aynısını kurdu.

lol

Top rank enayiler listesi.1. Suudlar2. Iran ve sia.3. Kurtler4. T..Ha 70 ha 700 ha 7000 ha 70000 rakamlar hicbir halt ifade etmiyor. Biri petrol diyor biri baska birsey. Ne yazzikki hickimse alenen buyuk israil projesi demiyor devlet liderlerinden. Senaryolar hazir simdiden ne olacagini herkes biliyor zaten niye haber yapiliyorki. Anlamsiz. Sia ve kurtler devletlerini kuracak kurtler siadanda alacak toprak. Sunniler temizlenecek bolgeden. Kurtler zamaninin saddamindan daha guclu olacak.

isa gülli

bu kadar basit siyasetçiler olurmu ak partiye vurmakla kazanacaklarını sanıyorlar.bunlar enver kazanmasın bulgar kazansın diyen .istemezükler yazık bu ülkeye böyle aklı kıt siyasetçiler yakışmıyor bu ülkeye

Görüş Bildir Bizimle Paylaş