DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Platini'den FIFA eleştirisi

UEFA Başkanı Michel Platini, FIFA başkanlığına yeniden Sepp Blatter'in seçilmesini değerlendirdirerek uyarılarda bulundu...

30.05.2015 05:12:28

Ajanslarda yer alan bilgide; İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen 65. FIFA Kongresi'nde Sepp Blatter'in tekrar başkan seçilmesi sonrasında UEFA'dan yapılan yazılı açıklamada Platini, Blatter'i kutlamazken seçimi kaybeden Ürdün Prensi Ali bin el-Hüseyin'i ise tebrik etti.

Platini, "FIFA'da değişimi savunan ve destekleyen UEFA ile gurur duyuyorum. Eğer FIFA tekrar itibar kazanmak istiyorsa değişim çok önemli" ifadelerini kulandı.

Seçim öncesinde Prens Ali'yi desteklediğini açıklayan Platini, "Takdire değer seçim kampanyasından dolayı Prens Ali'yi ve onu destekleyen tüm ulusal federasyonları tebrik ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

alia57

Yani seçimden önce şu emekliye bir kaç lira verin demekten dilimizde tüy bitti...Sayın Maliye Bakanı, kendisine sorulan emekliye bir şey yok mu, sorusuna, Emekli kelimesini ilk kez duyuyormuşcasına 'Emekliye ne olmuş ki' diye cevap vermişti...Kaybedilen bir kaç puanın neye mal olduğu şimdi meydanda...Akıl başa gelmiş ama vakit geçmiş ne çare...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş