DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,5503 ₺

EURO

18,1281 ₺

ALTIN

994,63 ₺

BİST

3.157,68 ₺

PKK'ya kapısını açmadığı için vuruldu

Sokağa çıkma yasağının bulunduğu Nusaybin'de PKK'ya kapısını açmayan bir vatandaş vurularak öldürüldü.

8 Yıl Önce
2015-10-03 15:02:53

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı Mardin'nin Nusaybin ilçesinde teröristlere yönelik geniş kapsamlı operasyon düzenlendi. Operasyon çerçevesinde dün gece saatlerine kadar ilçe silah sesleriyle yankılanırken, ilçedeki çatışmalarda Ahmet Sönmez adlı bir vatandaş hayatını kaybetti.

KAPISININ ÖNÜNDE YDGH'LİLER TARAFINDAN KURŞUNA DİZİLDİ

Dün gece Nusaybin Fırat mahallesinde yaşanan çatışmalar sonrası 54 yaşındaki Ahmet Sönmez kapısının önünde vuruldu. Sönmez, vurulduğu yerde yaşamını yitirdi. Ahmet Sönmez'in cansız bedeni kapının eşiğine düştü. İddialara göre, Ahmet Sönmez YDGH'lilerin evini kullanmasını istemediği için YDGH'lilerce kurşuna dizildi.

MORGA KALDIRILDI

Ahmet Sönmez'in cenazesi sabah saatlerinde Nusaybin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

.
SON VİDEOLAR

YORUMLAR (9)

Kurşun Kalem

Gözümle görsem PKK'nın yaptığına inanmam. Çünkü PKK dünyanın en masum terör örgütüdür. Polis ve askeri de PKK öldürmüyor, PKK kılığına girmiş MİT öldürüyor.Tabii yerseniz...

azadi.

Butun ajanslarda ve medyada bu vatandasin polislerce olduruldugu yaziliyor. Sizin haber kaynaginiz emniyet sanirim.

Hasan

Kürt halkı ne zaman uyanıp bdp nin eş güdümünden çıkacaksınız zarar gören kürtler olmuyor mu

medeni

Bu masum vatandaşı devlet güçlerinin öldürdüğünü nusaybinde olan herkes biliyor,olayı farklı yansıtmanız bir şey ifade etmiyor,vicdan varsa gerçeği görürsün vicdanın yoksa insanlıktan nasibini almamışsın demektir ve gözlerini de yüreğini de kapatırsın..Öyle pc başında mit,polis kaynaklı haberlere inammak kolay ama gelin nusaybini bir görün bir nusaybinliyle konuşun,o zaman gerçekleri nasıl alt üst edildiğini görürsünüz,varsa vicdanınız tabi

erkam

kürtlerin hamisiyiz diyenler kürt halkı için mücadele ediyoruz diyenler lanetli ve ikiyüzlü olduğunuzu bu foto net ortaya ortaya koyuyor kürt halkına verdiğiniz zararın haddi hesabı yok yeter bu barbarlık bu vandallık defolup gidin doğudan kürtler için kürtleri katleden zalimler.zalimler için yaşasın cehennem.

Ahiret yolcusu, Bir garib

PKK komunist, marksist, ırkçı, ateist, İSLAM'a ve müslümanlara düşman, dış ve iç odakların maşası, şiddete dayalı kanla beslenen terorist bir örgüttür. HDP PKK'nın siyasi uzantısıdır yani aynıdır. PKK ve HDP komunist ideolojiye bağlı şiddete dayalı, islam ve özgürlükten uzak bir devlet (diktatörlük) kurmak istemektedir. Şimdiye kadar en çok kürdü PKK öldürmüştür. Geçmişi ortadadır. PKK kendisine tabi olmayan yada itiraz edenlere asla hayat hakkı tanımaz. Özgürlük ve barış vs. söylemleri tamamen yalandır. Bunlara manen bile olsa destek olmak bunlar gibi olmaktır. Hayatın tercihlerindir.

harun kara

azadi isimli kişi belliki senin haber kaynağın iftiracı yalancı pkk medyası..

Kemal İnci

Kürt düşmanı zalimler! Bölgede huzur bırakmadınız.

egenç

Bu memleketin Kürtlerini seven bu acıyı durdursun. Bu eziyet, bu vicdansızlık yeter. Bu millet bu acıyı 40 senedir niçin çeksin? Her kimsen başını ellerinin arasına al ve düşün. Bu nasıl bir vicdansızlıktır. Siz çıkarlarınız için bu insanlara nasıl böyle bir vahşet uygularsınız? Allah'ını seven bu sahipsizlere bu sapıkların önünde siper olsun.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş