DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

PKK, 4 kızı kaçırdı iddiası

Van'ın Çaldıran ilçesinde lise öğrencisi 4 kızın PKK tarafından kaçırıldığı ileri sürüldü.

03.06.2015 19:55:17

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; Edinilen bilgiye göre, ilçedeki bir lisede eğitim gören ve okula ait yurtta kalan 4 kız öğrencinin 27 Mayıs'ta ortadan kaybolması üzerine okul yönetimi, durumu çocukların ailelerine ve İlçe Emniyet Amirliğine bildirdi.

İlçenin kırsal kesimdeki mahallerinde yaşayan ailelerin de çocuklarından haber alamadıklarını belirtmeleri üzerine Çaldıran İlçe Emniyet Amirliği, konuyla ilgili araştırma başlattı.

Polis ekipleri, terör örgütü tarafından kaçırıldığı iddia edilen 16-17 yaşlarındaki çocukların bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.
Bu arada, Çaldıran'ın kırsal kesimdeki bir mahallesinde yaşayan 3 kişinin de kandırılarak terör örgütünün kamplarına götürüldüğü iddia edildi. Bu kişilerden 12 Mayıs'tan bu yana haber alınamadığı belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M.N.A

ben ülkemizde bir dikili ağacı olmayan hatta ülkemizi demokraside ekonomide geri götüren mhp ve chp vaadlerine inanan halkimiza yuh diyorum partisinin menfaatini düşünmeyen elini vücudunu taşın altina koyan AK PARTİ'yi bırakıp chp mhp'ye oy veren vatandaşlarimiza yuh diyorum

Görüş Bildir Bizimle Paylaş