Pi Network Güvenilir mi ? Bağlarını Pi İle Çöz; Cebte Coin Biriksin

Stanford Üniversitesindeki 3 öğrencinin başlattığı proje bir yıl içerisinde milyonlara ulaştı.

27.01.2021 15:37:07

Borsaya girmeye hazırlanan Picoin halen dünyanın en hızlı büyüyen kripto para projesi olmaya devam ediyor.Bu da katılımcılara gerekli güveni aşılıyor. Kazım işlemi yapılan Pi coin için herhangi bir yere para ödemeye gerek yok yalnızca günde bir kez girerek kazım yapılması yeterli. Gelecek vadeden bir coin olan Pi, yatırım riski olmadan para kazanılabilecek bir projedir.

Kaybedeceğin Hiçbir Şey Yok

2019 yılında hayatımıza giren Pi Network projesi dikkat çekici özellikleri ile kısa zamanda milyonlar tarafından kullanılmaya başlandı. Kaybedilecek hiçbir şeyin olmaması ve yalnızca uygulamanın indirilmesinin yeterli oldu kazım işlemlerinde yıldırım ikonuna basarak periyotu başlatmak gerekiyor. Şu an için herhangi bir maddi değeri olmayan picoin ilerleyen süreçte insanların kendi arasında alışveriş yapabilecek sanal mağazalar oluşturarak bir para birimi haline gelecek.

Pi Network Sanal Mağazaları

Oluşturulan sanal mağazalarda satıcı ürünü ya da hizmeti picoin üzerinden fiyatlandıracak. Ekonominin doğasından dolayı yapılan fiyatlandırmalar belli bir süre sonunda stabilize olacak aynı ürünü satan diğer bir satıcı benzer fiyatlar verecek. Tüm bu aşamaların ardından Pi coin aynen TL, Dolar ya da Bitcoin gibi diğer para birimleri karşısında bir değer kazanacaktır.

Pi Network Trendinde Yerini Al

Telefon numarasını ya da Facebook hesabına bağlanan bir çeşit kripto para cüzdanı olarak işlev gören Pi aynı zamanda tüm genel blok zincirlerde olduğu gibi uygulama içi yada dışı cüzdanlarda depolama, gönderip alma ya da direkt işlem yapmaya olanak sağlayacak. Her geçen gün büyük bir hızla büyüyen ve geleceği oldukça açık olan picoin trendinde yerini alarak, herkes picoin biriktirmeye başlayabilir.

24 Saat İçerisinde Sadece 3 Saniye Ayır

Çok yakın bir tarih içinde borsaya girmesi hedeflenen para birimi ile erken tanışan bir kazmaya başlayan herkes kar elde edebilecek. Borsada para ile satılmaya başlamadan önce, kazım bitmeden ya da yavaşlamadan trend içerisinde yerine al. 24 saat içerisinde sadece 3 saniye ayırıp kazım yaparak milyonlarca üye arasında yerinizi alın.

  •           Davetiyesiz üyelik kabul edilmemektedir.

            Davetiye kodu; stonesak

https://picoinn.com/whitepaper/    

UYGULAMAYI  İNDİRMEK İÇİN

WhatsApp Image 2021-01-27 at 15.31.34

 

WhatsApp Image 2021-01-27 at 15.31.33 (1)

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)