DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Peugeot'dan tweet ile çalışan otomobil

Peugeot'dan tweet ile çalışan otomobil

7 Yıl Önce
2015-05-28 16:59:07
Peugeot 308, "TweetCar" projesi ile İstanbul Autoshow 2015'te görücüye çıkıyor.

Peugeot'dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Autoshow 2015 için özel olarak üretilen yeni Peugeot 308 TweetCar, ziyaretçilerin Twitter üzerinden attıkları belirli "tweet"lerle otomobili kontrol edebilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede fuar alanında olsun olmasın, merak eden herkes bu deneyimi yaşayabiliyor. Fuar alanında olanlar dilediklerinde bu aracı yakından inceleyebiliyor.

Hayata geçirilen proje ile Autoshow'a gidemeyen otomobilseverler de Peugeot 308'e istedikleri komutları gönderebiliyor. Bunu deneyimlemek isteyenler "www.308tweetcar.com" adresinde istediği komutu seçiyor ve geriye kalan her şeyi yeni Peugeot 308 TweetCar yapıyor.

Daha şimdiden Twitter üzerinde "#istanbulautoshow2015" resmi "hashtag" ile yapılan paylaşımlarda önde olan Yeni Peugeot 308 TweetCar, bir Twitter fenomeni olmaya aday oluyor.

Bu deneyimi yakından görmek isteyenler 31 Mayıs Pazar günü sona erecek İstanbul Autoshow'da 3. salonda bulunan Peugeot standını ziyaret edebiliyor ya da "www.308tweetcar.com" üzerinden takip edilebiliyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Memet Çelik

Türkiye(Kürdistan) Hizbullah'ının ezici çoğunluğu Kürttür.Kendi ailemi örnek vereyim; 2 Kuzenim Pkk saflarında dağda hayatını kaybetti, şuan Hdp'nin aldığı bir belediyenin başkanı ve yardımcısı benim kuzenlerimdir. Ama aynı zamanda amcaoğullarım Hizbullah'tan zindana girmiş ve Hüda-par'da etkin görevler almaktadırlar.Şimdi ben bunlardan hangisine Kürt değildir diyebilirim? Yada hangisine Kürdistan topraklarından gidin diyebilirim??? Lütfen mantıksız yorumlar yapmayalım, Pkk ne kadar Kürtse en az onun kadar belki ondan daha fazla Hizbullah'ta Kürttür.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş