DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,5644 ₺

EURO

18,2582 ₺

ALTIN

992,94 ₺

BİST

3.225,68 ₺

Panda kostümüyle televizyonu bastı

ABD'de Fox stüdyolarını panda kostümlü birinin saldırıda bulunduğu bildirildi...

7 Yıl Önce
2016-04-29 06:09:42

Ajanslarda yer alan haberde; Baltimore'daki Fox stüdyolarına gelen panda kostümlü bir adam, elindeki harici bellekte önemli bilgiler olduğunu ve üzerinde bomba bulunduğunu iddia etti.

Adamın binaya girmesinden önce otoparkta alev alan bir araba itfaiye görevlileri tarafından söndürülürken; binadaki tüm çalışanların güvenli bir şekilde tahliye edildiği belirtildi.

​WBFF muhabiri Shelley Orman, olay yerinden silah sesleri geldiğini ve polis telsizinden de ‘saldırganın tıbbi yardıma ihtiyacı' olduğuna dair anons geçildiğini aktardı. Baltimore Polis Sözcüsü de saldırganın vurulduğunu ve hayatta olduğunu duyurdu.

​Saldırganın binanın giriş bölümüne girdiğinde elindeki harici belleği vermeyi talep ettiği ve ardından da aksi takdirde üzerinde taşıdığı bombayı patlatma tehdidinde bulunduğu kaydedildi.

​Haber Müdürü Mike Tomki, panda kostümlü saldırganın elindeki bilgilerin canlı yayında yayınlanmasını istediğini, ifade etti. Saldırganın, elindeki bilgileri Panama Belgeleri'yle kıyasladığını aktaran Tomki, panda kostümlü adamın ameliyat maskesi ve güneş gözlüğü de taktığını söyledi.

 

.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş