DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Özköse'den Barlas'a: Sarhoş adam konuşuyor

Gazeteci Cemil Barlas'ın İHH'yı hedef alan eleştirisi bir başka Gazeteci Adem Özköse'nin tepkisini çekti.

6 Yıl Önce
2016-06-28 22:01:11

TİMETURK I HABER MERKEZİ

İsrail ve Türkiye arasında varılan anlaşma sonrası konu sosyal medyanın bir numaralı gündemi haline geldi.

Gazeteci Cemil Barlas'ın konu ile ilgili paylaşımı ise bir başka Gazeteci Adem Özköse'nin tepkisini çekti.

BARLAS'TAN İHH PAYLAŞIMI

Barlas, "bariz şekilde tr'nin lehine olan gelişmeye üzülme bulaşıcı galiba.. aynı şeye bazı islamcı geçinenler de başladı.. deşifre oluyorlar bu iyi. ihh yerli mi değil mi önünüzdeki süreçte göreceğiz.. samimiyet testine iyi başlamadı.. ihh'cıların da ağzı fetö'cüler kadar bozukmuş.. bunu da öğrenmiş olduk.. bakalım başka ne benzerlikleri varmış.." ifadelerini kullanırken, "peki hadi hayır kurumlarının siyaset belirleme çabasının rezaletle sonuçlandığını sanki hiç yaşamamış gibi yapalım.. normal şartlarda bir sivil toplum örgütü kendi konusunda uzmandır.. bizdekilerin hepsi siyaset uzmanı.. kendi konuları hep 5nci planda.. bizim devlet de başka ülkelerdeki 'sivil' toplum örgütlerini bol bol desteklemeli, kurmalı, devşirmeli.. başka türlü rahat yok.."

"AK PARTİLİ OLAMAZSINIZ DEMEDİK ADAM OLAMAZSINIZ DEDİK"

Adem Özköse buna karşılık şöyle cevap verdi:

"Başta sarhoş adam olmak üzere İHH'ya hakaret eden tüm trollere: Biz size AK Partili olamazsınız demedik; adam olamazsınız dedik."

BARLAS'A SÖYLEDİ

Özköse'nin "sarhoş adam" olarak nitelediği isim Cemil Barlas olarak yorumlandı.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

ekol türk

Ikinizde yandassiniz sikintida bu.islam orta yolsa akli kullanmak sartsa bu adamlar ve benzerleri hic düsünmeden konusuyorlar.ihh uluslar arasi oldugu iddiasindaysa ki M.Marmarada nerdeyse her milletten vardi Niye sadece Türkiyeye dayatma yapiliyor.Birileri yoksa Türkiyenin gücünün yetmeyecegi ülkelerle savastirip yok edilmesinimi istiyor? Artik inanin fetoyu gördükten sora kimse kusura bakmasin AYET DEGiLsiniz.Sizi reddetme hakkim var ve reddediyorum.

serhat

Bu kadar olur. Bir insanın bir şeyi eleştirmesi için en az onun kadar ya da ondan daha faydalı olması gerekir siz tümünüz aile olarak ( Barlaslar) Bir ihh nin i si olabiliyorsanız eleştirinize eyvallah, yoksa atıp tutma ile kimse yemiyor artık. Yağ yapacam diye kişilikten olmamak gerek.

M

Babasına saygı duyarımda kendisinin, birşey demeyelim, sarhoş adam yerinde ve çok seviyeli olmuş

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş