SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Özel hususi araçlara seyahat kısıtlaması getirildi! Hangi illerde seyahat kısıtlaması var

Özel araçlara seyahat kısıtlaması mı getirildi? Cumhurbaşkanı Erdoğan özel araçlara seyahat kısıtlaması getirildiğini açıkladı. Erdoğan kararı 'Bu gece itibariyle ülkemizin 30 büyükşehirimiz ile akciğer rahatsızlıkların sık görüldüğü Zonguldak ilimiz araç giriş çıkışlarını kapatıyoruz.' diyerek duyurdu. Peki hususi araçlara ulaşım kısıtlaması hangi iller için geçerli? Hangi illerde seyahat kısıtlaması var? Erdoğan açıklamasında '30 büyükşehirimiz ve Zonguldak' demişti.

Özel hususi araçlara seyahat kısıtlaması getirildi! Hangi illerde seyahat kısıtlaması var
3.4.2020 20:27:09

Özel araçlara seyahat kısıtlaması mı getirildi? Cumhurbaşkanı Erdoğan özel araçlara seyahat kısıtlaması getirildiğini açıkladı. Erdoğan kararı "Bu gece itibariyle ülkemizin 30 büyükşehirimiz ile akciğer rahatsızlıkların sık görüldüğü Zonguldak ilimiz araç giriş çıkışlarını kapatıyoruz." diyerek duyurdu. Peki hususi araçlara ulaşım kısıtlaması  hangi iller için geçerli?  Hangi illerde seyahat kısıtlaması var? Erdoğan açıklamasında "30 büyükşehirimiz ve Zonguldak" demişti.

Özel hususi araçlara seyahat kısıtlaması getirildi! 

"Bu gece itibariyle ülkemizin 30 büyükşehirimiz ile akciğer rahatsızlıkların sık görüldüğü Zonguldak ilimiz araç giriş çıkışlarını kapatıyoruz."

 

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR