DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Otomatik Fiat 500X' Türkiye'de satışa sunuldu

'Otomatik Fiat 500X' Türkiye'de satışa sunuldu

7 Yıl Önce
2015-08-28 10:37:57
Fiat 500X'in önden çekişli ve benzinli-otomatik şanzımanlı versiyonu Türkiye'de satışa sunuldu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, Fiat 500X'in en çok tercih edilen versiyonu olmaya aday olan önden çekişli ve benzinli-otomatik versiyonunun satışı ağustos itibarıyla Türkiye'de de başladı.

75 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan otomobilin, 1.4 litre 140 H'lik motora ve 6 ileri TCT otomatik şanzımana sahip model versiyonları, sunduğu 5,7 litrelik ortalama yakıt tüketim değeriyle olduğu kadar 190 km/s'lik son hızıyla da dikkat çekiyor.

Popstar ve Cross Plus adı verilen zengin donanım paketleriyle otomobil severlerin beğenisine sunuluan benzinli-otomatik Fiat 500X'te park sensörlerinden hız sabitleme sistemine, dokunmatik ekranlı ve MP3 çalarlı müzik sisteminden yokuş kalkış destek sistemine kadar pek çok farklı donanım standart olarak sunuluyor.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, Fiat 500X, sahip olduğu MacPherson tam bağımsız arka süspansiyon sayesinde yol tutuş ve konfor arasındaki ideal dengeyi kullanıcılarına sağlıyor.

Fiat 500X, sunduğu aktif ve pasif güvenlik sistemleri ve sahip olduğu üst düzey teknoloji ile tasarlanmış ve üretilmiş gövdesi ile kullanıcısı ve yolcuları için önemli bir güvenlik ortamı sunuyor. Araç, standart olarak sunulan ESP, TCS, 6 hava yastığı, viraj içini aydınlatan sis farları gibi özelliklere ek olarak, isteğe bağlı tercih edilebilen çarpışma önleme sistemi, şerit takip sistemi ve kör nokta uyarı sistemi gibi üst düzey teknolojiler ile kendi sınıfında fark oluşturuyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş