DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri

Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri

7 Yıl Önce
2015-06-01 00:58:30
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ereğli Belediyesince düzenlenen Uluslararası Karadeniz Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında sanatçı Ferhat Göçer ve amatör bağlamacıların oluşturduğu "Sazdan Adam" grubu konser verdi.

Etkinlikler kapsamında Sazdan Adam grubu, Amerika'da 25 Haziran 2009'da hayatını kaybeden Michael Jackson'un anısına sanatçının "They Don't Care About Us" adlı şarkısını seslendirmelerinin yanı sıra Beşiktaş'ın 112. kuruluş yıl dönümü kapsamında takımın Senegalli forvet oyuncusu Demba Ba için uyarladıkları müziği çaldılar.

Sazdan Adam grubunun ardından sahneye çıkan Ferhat Göçer, sevilen şarkılarını seslendirdi. Göçer'in şarkılarına eşlik eden hayranları, zaman zaman duygusal anlar yaşadı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 8 yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden ve uzun yıllar Ereğli'de yaşadığını belirttiği sanatçı Barış Akarsu'nun, "Islak ıslak" şarkısını seslendiren Ferhat Göçer, yaklaşık 1,5 saat sahnede kaldı.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, kendisi gibi doktor olan sanatçı Ferhat Göçer'i, Ereğli'de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek şarkıcıya yöreye özgü çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş