DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Orduspor'da Durur dönemi sona erdi

Orduspor'da Durur dönemi sona erdi

23.06.2015 17:49:28
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Orduspor'da, başantrenör Alper Durur yeni sezon öncesi görevine devam etmeyeceğini bildirdi.

Durur, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, 3 yıl boyunca güzel ve bir o kadar da zor zamanlar yaşadıklarını belirtti.

Orduspor'da 3 yıldır gururla yürüttüğü görevine, kulüp başkanı Nedim Türkmen'le de konuştuktan sonra 2015-2016 sezonunda devam etmeme kararı aldığını ifade eden Durur, şunları kaydetti:

"Bu kararı almamdaki en büyük etken yine sıfırdan ve yeni baştan bir takım kurarak, o takımı geçmiş sezonlarda ulaştığımız başarıların üzerine çıkartacak gücü ve motivasyonu kendimde görememem olmuştur. Mevcut durumun oluşmasında kırılma noktası ise mahkeme kararıyla olağan genel kurulumuzun ertelenip zaman kaybetmemizdir. Bu süreçte kilit oyuncularımız ya başka takımlara transfer olmuş ya da transferleri konusunda prensip anlaşmasına varmışlardır. Sonuçta alınan kararın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

sedo

kasıtlı olarak yayınlayın utanmadanyanlış anlaşılma deyın hani fikir inanca saygı duyuyorsunuz müslüman kesimin önderine saldırın sonradan saygıdan bahsedin.oyum sizeydi şimdi ise size duyduğum saygıdan oğlumun çükünü veririm güya türkiye partisi olacaksınız bu kafayla değilmi nah olursunuz.bende kürdüm oyum hdp diyordum ama oy yok eğer türkiye partisi olsaydınız halkların inançlarına düşüncelerine farklılığına saygı göstermeniz gerekirdi(suruç,ankarada,)katledilen insanların anısına oyum sizeydi amma sizin yaptığınız hakaretten dolayı sizlere(hdp)oy vermeyeceğim.parti özür bile dilenilmedi.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş