DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Olur İnşallah' filminin galası yapıldı

'Olur İnşallah' filminin galası yapıldı

7 Yıl Önce
2015-06-02 22:49:07
Yönetmenliğini Tolga Baş'ın üstlendiği "Olur İnşallah" filminin galası, Deepo Outlet Center'da yapıldı.

Antalya'nın Yaylaalan Köyü'nde yaklaşık 100 kişilik bir ekiple, 4 haftada tamamlanan filmde özellikle oyuncuların Antalya yöresinin kendine has şivesiyle yaptığı diyaloglar dikkat çekiyor.

Komedi sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmde Çetin Altay, Arzu Yanardağ, Mesut Yar, Sümer Tilmaç, Müfit Kayacan ve Mehtap Bayri rol aldı. Filmin yönetmenliğini de Tolga Baş, üstlendi. Film, 5 Haziran'da vizyona girecek.

Gala öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yönetmen Baş, çok güzel ve keyifli bir film çektiklerini belirterek, filmde değerli oyuncularla bir arada olduklarını kaydetti.

Baş, "Filmi Antalya'da çektik. Buranın sıcaklığını yansıtan bir film oldu. Seyirci de beğenirse filmin ikicisini ve üçüncüsünü çekmeyi planlıyoruz" dedi.

Oyuncu Çetin Altay da filmin sıcak bir Akdeniz komedisi olduğunu vurgulayarak, "Biz filmi çekerken çok keyif aldık. Umarım izleyenler de keyif alır. Seyircileri güzel bir film bekliyor. Her anı aksiyonlu komik bir film oldu. Cuma günü vizyondayız. Bir buçuk saat boyunca stresinizi atacağınız bir film" diye konuştu.

Sinema severlerin gelmesi gereken bir film çektiklerini anlatan televizyon programcısı Mesut Yar ise filmin tam zamanında vizyona gireceğini belirtti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş