DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Oktay Vural'dan çarpıcı HDP açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Vekili Oktay Vural, Şişli'deki Ramada Plaza Otel'de düzenlenen 126. Bab-ı Ali Toplantısı'na konuşmacı olarak katıldı.

7 Yıl Önce
2015-05-21 10:22:48

 

Oktay Vural konuşmasına şöyle devam etti: Kim milleti tehdit ediyorsa, HDP'ye saldıranda onlardır, dedi.

Ajansların haberine göre ;Adana ve Mersin'de HDP'ye yönelik olarak yapılan saldırılara ilişkin soruya Vural, “Tablonun bütününe bakmak lazım. Bundan kim faydalanmak istiyor. Kim kaosla milleti tehdit ediyorsa, kim silahla tehdit ediyorsa onlardır. Bunu görmek lazım. Seçim döneminde hangi derin odakların, hangi algı operasyonları yapmak istediği tesadüfi olabilir mi? Bu algıyı oluşturmak isteyenlerce demek ki operasyon var. Genel olarak bakıldığında, AKP'nin kullandığı siyaset, oluşturmak istediği algı ile bunlar, bu algıyı destekleyen gelişmeler... Nasıl oluyor ne yapılıyor bilemiyorum. Ama bunlar bu algıyı destekleyen gelişmeler. Toplumda bir takım kişiler bizleri huzursuzluk çıkartan kişiler olarak adlandırır. Özellikle farklı tercihler yapabilecek bir kitleyi hemen yönlendirmek için, istikrar, kaos, çözüm olmazsa kan dökülür diyerek bizi tehdit ediyorlar. AKP giderse faizler artar korkusu, çözüm biterse kan dökülür, analar ağlamasın toplumu korkuyla yönetiyor. Bence bu politikalar, bu algıyı oluşturanlar tarafından kullanılıyor. Medya aracılığıyla kullanılıyor veya başka araçlarca kullanılıyor. Derin odaklar var. Derin AKP var. Bu algı operasyonları için özel insanlar görevlendirilmişse, ben fişleniyorsam, izleniyorsam, parti tercihi yapmış birisi dönüp bir kurumun başında oluyorsa, soruyorum ben bu koruma nasıl güveneceğim" cevabını verdi.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

yusuf

DHA'yi niye hacklemişler anlamadım. Burayı hackleyenler zekamızla alay ediyor herhalde. Doğan grubu zaten 3 aydır hacklenmiş.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş