SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

Ocean's Eight'in konusu ne?

Gary Ross tarafından yönetilen Ocean's Eight ne zaman vizyona girecek? Ocean's Eight'in konusu nedir?

Ocean's Eight'in konusu ne?
19.12.2017 20:04:14

Yönetmenliğini Hunger Games filminin senarist ve yönetmeni Gary Ross'un üstlendiği komedi ve suç filmi, Ocean's üçlemesinden Ocean's Eleven adlı filmin kadın oyunculardan oluşan tekrar çekimidir. Bir grup kadın suçlunun MET Ball galasını soyma planlarını aktaracak filmde Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Mindy Kaling, Rihanna ve Awkwafina gibi ismler yer alıyor.

OCEAN'S EİGHT FİKRİ VE YAPIM SÜRECİ 

Ocean's Thirteen'in 2007'de vizyona çıkmasından itibaren devam filmleri için ortaya birçok fikir atıldı fakat seri filminin yönetmeni Steven Soderbergh ve George Clooney Ocean's Fourteen devam filminin Bernie Mac'in 2008'de öldüğü için gelmeyeceğini açıkladılar. Ardından Ocean's Eleven filminin yan filmi olacak olan bu filmin hikâyesi gelişti ve kadroyu kadın oyunculardan oluşturarak, hikâyeyi de George Clooney'in canlandırdığı Danny Ocean'ın kız kardeşini canlandıracak olan Sandra Bullock ve ekibinden devam ettirmeye karar verdiler.

Ekim 2015'te yapımcılar Jerry Weintraub, Soderbergh ve Clooney oldu. Olivia Milch senaryoyu yazmaya başladı ve Gary Ross ise yönetmenlik için tutuldu. Helena Bonham Carter, Cate Blanchett, Mindy Kaling ve Elizabeth Banks'in filmin kadrosuna girdikleri açıklandı.

KADRONUN TAMAMLANMASI 

Yan filmin ismi ardından Ocean's Eight olarak açıklandı, Ocean's Ocho olarak da biliniyor. Ağustos 2016'da Anne Hathaway, Rihanna ve Awkwafina kadroya katıldıklarını doğruladı. 25 Ağustos 2016'da ise Sarah Paulson kadroya katıldığını açıkladı. Temel çekimler 25 Ekim 2016 tarihinde New York Şehri'nde başladı. Mart 2017'de Blanchett, çekim aşamasının resmi olarak tamamlandığını duyurdu.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR