DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Obama ve Clinton FETÖ'yü destekliyor'

ABD'nin yeni başkanı Donald Trump'ın dış politikada sözünü dinleyeceği isimlerden biri olan ABD'li yazar Jerome Corsi, önemli bir makale yazdı.

5 Yıl Önce
2016-12-28 17:46:14

Corsi'nin makalesinde Rus büyükelçi Andrey Karlov'un suikastine ilişkin çarpıcı bilgiler, Clinton-FETÖ ilişkisi ve pe çok önemli detaya yer verildi.
Corsi'nin yazısında ayrıca, Karlov'u öldüren Altıntaş'ın 15 Temmuz günü, Erbil'deki CIA ofisi yakınlarında olduğu bilgisine de yer verildi.

Rus Büyükelçiyi öldüren Mevlüt Mert Altıntaş'ın FETÖ bağlantısına dikkati çeken Corsi, suikastin 15 Temmuz darbe girişimiyle de alakası olduğunu vurguladı. Altıntaş'ın Today's Zaman çalışanları ile aynı evde kalmasına da değinen Corsi, FETÖ örgütü elebaşı Gülen'in Pensilvanya'da yaşamasının altını çizdi.

"OBAMA VE CLİNTON FETÖ'YÜ AÇIKÇA DESTEKLİYOR"

Corsi'ye göre Fethullah Gülen'in Clinton ve Obama tarafından desteklendiği ve korunduğu apaçık ortada. Gülen'in ABD'deki en önemli adamlarından Gökhan Özkök'ün Hillary Clinton'ın kampanyasına büyük para aktardığını savunan Corsi, ABD'nin Gülen konusunda Türkiye'ye karşı 'bilmiyormuş' gibi davrandığını belirtiyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (2)

sıla temel

fetö ye zaten destek verdiği belline diyelim ALLAH'IN sopası yok

gergerli

fetullahı bu karıyla evlendirsinler.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş