SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Obama, Hillary ve Soros’u öldürmeyi planlıyor

Obama, Hillary ve Soros’u öldürmeyi planlıyor

ABD'nin güneybatısındaki New Mexico eyaletinde yaşayan 'Ulusal Birleşik Anayasal Grubu' lideri Larry Mitchell Hopkins, ABD eski Başkanı Obama, eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ve milyarder George Soros'a suikast düzenlemeyi planladığını söyledi.

Obama, Hillary ve Soros’u öldürmeyi planlıyor
25.4.2019 18:05:50

ABD'nin New Mexico eyaletinde yaşayan Ulusal Birleşik Anayasal Grubun 69 yaşındaki lideri Larry Mitchell Hopkins, ABD eski Başkanı Barack Obama ve eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ve milyarder George Soros'a suikast düzenlemeyi planlamaktan gurur duyduğunu söyledi.

Hopkins'in' avukatı suçlamaları reddetmesine rağmen, FBI, ifadelerin grubun liderinin kendisine ait olduğunu söyledi. Avukat Kelly O'Connell, NBC News'e , müşterisi Hopkins'in "böyle şeyleri hiç planlamadığı konusunda ısrar etti" dedi.

GÖÇMENLERLE İLGİLİ BİR DAVADAN TUTUKLANDI

Hopkins, kaçak silah ve mühimmat bulundurmaktan Pazartesi günü New Mexico'da Las Cruces'de mahkemeye çıktığı, cumartesi günü ise Meksika sınırındaki yasadışı göçmenlerle ilgili başka bir davadan tutuklandığı bildirildi.
ABD makamları, Hopkins'in Meksika-Amerika sınırına yakın çölde göçmenleri tuttuğunu açıkladı.

BBC'ye göre, "FBI", 2017 yılında ilk kez grubun varlığının farkında. FBI, 2017 yılında, Hopkins'in liderliğinini yaptığı grubun yaklaşık 20 üyeye sahip olduğunu ve AK47'ler ve diğer silahlarla silahlandırıldığını, ağın Özel Müfettiş David Gabriel tarafından aktarıldığını söyledi.

OBAMA, HILLARY VE SOROS'U, SOL GURUBU
DESTEKLEDİKLERİ İÇİN ÖLDÜRMEK İSTEMİŞ!

Hopkins mahkemede verdiği ifadede, George Soros, Hillary Clinton ve Barack Obama'ya Demokrat Parti'deki sol grubu destekledikleri için suikast düzenlemeyi planladığını belirttiği açıklandı.

Ancak avukat, müvekkilinin neden iki yıl boyunca gözaltında tutulduğunu sorararak, "FBI, 2017'de Hopkins evini aradı ve Hopkins'in karısına ait olduğunu söyleyen silahları buldu, ancak o sırada tutuklanmadı" dedi.

Los Angeles Times gazetesine göre; Hopkins, 10 yıla kadar hapis ve 250.000 dolara kadar para cezasıyla karşı karşıya…


    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR