DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

20:19:00

İftar vakti

BURSA

20:16

04:02
20:16
SAHUR
İFTAR

ANKARA

20:00

03:48
20:00
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:43

03:32
19:43
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:27

03:14
19:27
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

19:11

03:16
19:11
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

20:19:00

İftar vakti

ANKARA

20:00

03:48
SAHUR
20:00
İFTAR

ERZURUM

19:27

03:14
SAHUR
19:27
İFTAR

'Numan Kurtulmuş'a tuzak kuruldu!'

Yenişafak yazarı Müfit Yüksel, Rıza Sarraf'a ödül veren Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'a tuzak kurulduğunu söyledi.

24.06.2015 23:55:29

Yüksel konuyla ilgili açıklamayı KRT Haber Koordinatörü Çağlar Cilara'ya yaptı. Kurtulmuş'un kurduğu ve daha sonra kapattığı Has Parti'nin kurucularından biri olan Yenişafak yazarı Yüksel, Rıza Sarraf'a ödül verilmesini eleştirdi ve Kurtulmuş'un tuzağa getirildiğini ileri sürdü.

"Bu tür işlerde biraz daha dikkatli olunması gerekiyor" diyerek uyarıda bulunan Yüksel, "Numan Kurtulmuş biraz geç farkına vardı. En azından bunu düzelten açıklamalar yapması önemli" şeklinde konuştu.

Rıza Sarraf'ın şaibeli bir kişi olduğunu iddia eden Yüksel, en büyük problemin bu kişiye ödül verilmesi olduğunu söyledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

kazım köser

Numan bey her tarafın bubi tuzaklarıyla dolu olduğunu bilmesi lazımdı. Mümin uyanık olmalıydı.

ySELİM

ne kızıyorsunuz numan'ı ma. CB nmız bu ihracat şqampiyonu olan maa verecek vergisi olmayan adanm HAYIRSVER İŞADAMI demedi mi?Bu rıza kötüydü madem, rızayı yakalayan polisler neden içeride....sizin zerre kadar utanmanız yokmu...edep yahu...hayır sever işadamına elbet ödül verilecek.

Davud Hakyemez

(Bu,) Rabbinin, kulu Zekeriya'ya rahmetinin zikridir. [Meryem Suresi, 2]Hani o, Rabbine gizlice seslendiği zaman; [Meryem Suresi, 3]Demişti ki: 'Rabbim, şüphesiz benim kemiklerim gevşedi ve baş, yaşlılık aleviyle tutuştu; ben sana dua etmekle mutsuz olmadım.' [Meryem Suresi, 4]'Doğrusu ben, arkamdan gelecek yakınlarım adına korkuya kapıldım, benim karım da bir kısır (kadın)dır. Artık bana kendi Katından bir yardımcı armağan et.' [Meryem Suresi, 5]'Bana mirasçı olsun. Yakup oğullarına da mirasçı olsun. Rabbim, onu (kendisinden) razı olunan(lardan) kıl.' [Meryem Suresi, 6]

ibrahim geçer

BU memleketin paralarını yurt dışına kaçıranlar Türkiye'nin en büyük gazetelerine patron oluyorlar. Bu ülkeye yüksek rakamlarda paralar getiren Reza asıl hırsızların saldırısına uğruyor. Hırsız arıyorsanız hırsız var diye bağıranlara bakın.

Reis Hürdolaş

Yok ya! aklı yok mu koca Profosörümüzün.O insanlar suçlu yapacak deliler var mi ki sözleriyle onları suçlu gösterecek o kadar paralelin ekmeğine yağ sürdü.Yemezler. Kurtulmuş aklını kullanmayı bilmiyorsa Akapartiden ayrılsın.

Sezai

Peygamber Efendimiz (sav) hırsızlık yapan kızım Fatıma dahi olsa elini keserim diyerek Yahudi adeti olan zenginlerin korunması ve fakirlerin cezaya hemen çarpıtılması anlayışı olan adam kayırmacılığa dur demiştir. Varlıklı ve nüfuzlu bir alinin kızı hırsızlık yapınca buna ceza vermeyelim dediler Efendimizin (sav) ise tepkisi böyle sert oldu. Hani Sünnete uyanlar ya da uyduğunu iddia edenler?

Murat AKSOY

'Yok ya! aklı yok mu koca Profosörümüzün.O insanlar suçlu yapacak deliler var mi ki sözleriyle onları suçlu gösterecek o kadar paralelin ekmeğine yağ sürdü.Yemezler. Kurtulmuş aklını kullanmayı bilmiyorsa Ak Parti'den ayrılsın.'ESKİ BİR HAS PARTİ MENSUBU OLARAK BU YORUMA KELİMESİ KELİMESİNE KATILIYORUM VE NUMAN BEYİ İSTİFAYA DAVET EDİYORUM.SENİN DE SİYASETİN BURAYA KADARMIŞ NUMAN BEY.SANA PARALELLE MUTLULUKLAR.

asimnesli

Numana'a tuzak kuruldu yada numan safca paralelcildri ekmeğine yağ sürdü diyenlere bir çift söz:Bu rızayı macem mideniz kaldırmıyor, 'HAYIR SEVER İŞADAMI' ilan edene hslan bir çift lafınız yok...Medem rıza kötü, onu yakalaysn rüşvet çsrkını ortaya çıkaran polileri neden 'paralel' diye hakaret ediyorsıunuz.Yok iyi bir adam neden numana kızıyorsunuz...şu mübarek ramazan da nedir bu iki yüzlülük....

halis

bu rızanın memlekete faydası olmasaydı,ödül verilirmiydi?numan beyi kınıyorum,madem verdin arkasında dur.yada 4 bakanlada aynı karede resim çekilme..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan