DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Nokia piyasaya geri dönüyor

Nokia piyasaya geri dönüyor

19.06.2015 13:14:14
" Dünya cep telefonu piyasasına uzun yıllar liderlik eden Finlandiyalı Nokia firması 2 yıllık bir aranın ardından yeniden cep telefonu piyasasına dönmek için hazırlanıyor.

Şirketten yapılan açıklamada, Nokia'nın şimdiden hazırlıklara başladığı ve kendine uygun ortaklar aradığı ifade edildi.

Cep telefonu üretimi üzerine faaliyet gösterdiği ticaret kolunu 2013 yılında Microsoft'a satan Nokia, taraflar arasında yapılan antlaşma uyarınca 2016 yılının sonundan daha erken bir dönemde cep telefonu piyasasına geri dönemiyor.

Nokia daha önce, sözleşmeli üretimcisi Foxconn tarafından imal edilen tablet bilgisayar ürünlerini Çin'de piyasaya sürmüştü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

kerem can

Turkuye kamuuyunun hem bati hemde dogu kamuuyunun dugru bilgilendirilmesi cok onemlidir inanin hic bir tesir altinda kalmadan soyluyorum bu meselenin insani ve vicdani degerler olcusunde cozume kavusturulmasi guzel ulkemizun ve guzel insanimizin faydasina olacaktir inanin bir dogulu kurt vatandas olarak soyluyorum empati anlayisinin egitimsistemimizde etkin islenilmemesi birbirimizi anlamamizi zor kilmakta meselelerimizi cozmede bizi caresiz cozumsuz birakmaktadir. Yasasin ozgur turkuyem

Görüş Bildir Bizimle Paylaş