DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Nijerya'da petrol tankeri infilak etti: 69 ölü

Nijerya'da petrol tankeri infilak etti: 69 ölü

01.06.2015 18:03:33
Nijerya'nın güneyinde kalabalık bir otobüs durağında bir petrol tankerinin infilak etmesi sonucu 69 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

Nijerya Kızılhaçı Başkanı Peter Emeka Kathy ve yerel yetkililer, Anambra eyaletinin başkenti Onitsha'da meydana gelen kazada, freni tutmayan tankerin dün akşam önce otobüs durağına daldığını, daha sonra patlayan aracın 69 kişinin ölümüne, en az 30 kişinin de ağır yaralanmasına neden olduğunu açıkladı.

Tankerin patlamasıyla çevredeki 11 aracın alev aldığı, bugün olay yerini ziyaret eden Vali Willie Obiano'nun gözyaşlarına hakim olamadığı belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

faruk

Hoca'ya anlatma şeklinden eleştirmeye çalışmışsınız. Eğer anlattıklarında islama aykırı bir şey varsa onu söyleyin yoksa sükut edin ki, hayra engel olmayasınız. Müslüman delil ile konuşur, ayet hadis ile kendi fikrinizi söyleyin ama yalnızca ayetsiz hadissiz kendi fikirlerinizle burada kişiler hakkında zan oluşturmaya çalışmayın. Hristiyanlar bir şeyi yapıyor diye bizim yapmamız yanlış mı olur? Ayrıca Hoca hakkında yalancı imasında bulunuyorsunuz. Müslüman internette yazsa da müslüman ahlakı ile yazar. Mübarek Ramazan'da biraz daha dikkat, lütfen.....

Görüş Bildir Bizimle Paylaş