DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Nasrallah'tan Rusya iddiası

'Rusya'nın Suriye'ye gönderdiği malzemeler arasında gelişmiş silahlar da var.' Bu sözler Şam rejimi destekçisi Hizbullah örgütünün lideri Nasrallah'a ait.

7 Yıl Önce
2015-09-25 23:01:00

Nasrallah, Rusya'nın Suriye'deki askeri hareketliliğini 'büyük bir gelişme 'olarak niteledi, Moskova'nın Suriye'deki askeri tesisine ilişkin iddialarda bulundu.

Nasrallah'a göre bu malzemeler arasında gelişmiş silahlar, jetler ve helikopterler var.

Hizbullah lideri Rusya'nın bu hamlelerinin nedeni konusunda da yorumda bulundu.

Nasrallah'a göre Rusya'nın devreye girmesinin nedeni, ABD'nin IŞİD'e karşı hava operasyonlarının başarısız olması.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

Cemil AYDIN

Dört yıldır deccal Esatı ayakta tutamadınız ülkenin altıda birine hakim.Rusyada bu pespayeliğinizi gördü acaba Tartus Limanında bir üs kortarabilirmiyim diye ama nafile Surire ikinizinde vietnamı olacak inşallah esvaplı deccal şimdide kalkmış utanmadan yalan söylüyor şarlatan yok Rusyanın jeti varmışta bilmem ne ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız Hizbüşşeytanlar imparatoru melun..

Fuat Can

Vay be, Amerika'ya ne kadar da mecburlarmış, ondan beklediklerini göremeyince rotayı Rusya'ya çevirmişler! Bir emperyalist gider, bir emperyalist gelirdi, o da mehdi zuhur edene kadar!

omer

Müslümanlar sizi (takiyyeci şiileri) ortadoğudan temizlediğinde, batı ile baş edebileceğimiz güce erişeceğiz. Aynen moğol istilasında da bu hainliği yapmıştınız. Moğollarla birlikte olup onlara yol gösterdiniz ama sonunuz hiç parlak olmamıştı. Şimdi de sonunuz aynı olacak, İnşallah. İbni Teymiyye'ye kızıyordum ama Moğollar döneminde yaşadığı ve yazdıkları için şimdi O'na hak veriyorum.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş