DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim'e zehir zemberek sözler: Bir ABD'ye gidiyor, bir Bodrum'a

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz teknik direktör Fatih Terim'i sert sözlerle eleştirdi.

15.04.2021 14:04:50

Sarı-kırmızılıların antrenmanlarından iyi çalışamadığına göndermede bulunan Başkan Cengiz'in, takımdan sonraki hedefi teknik direktör Fatih Terim oldu.

Fatih Terim'e ağır sözler

İsim vermeden, tecrübeli teknik adamı kasteden Mustafa Cengiz, "Bir ABD'ye gidiyor, bir Bodrum'a" diyerek takımın tam çalışamamasındaki sebebinin Terim olduğunu ortaya koydu.

Sarı-kırmızılıların deplasman için kullandığı özel uçuşlarda, kulübe verilen ücretsiz hakların Florya tarafından kullanıldığına işaret eden Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, bundan dert yandı. Başkan Cengiz, kontenjanın hep Fatih Terim ve ekibi tarafından kullanıldığını dile getirdi.

Milliyet

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

52/1Afyonlu

SEN KOSKOÇA 6S BAŞ.SIN O SENİN ÇALIŞAN HOÇASI SEN NE DERSEN O OLMASILAZIM... BİTDİ... ÇART ÇURTA NELUZUM VAR.DÜRTEFTERİNİ OLSUN BİTSİN.BU KAÇINÇI ÇART ÇURT DUN.6S LILARDA USANDI.KAÇKEZDE F.TERİME YETER ARTIK DİYENDE 6S TARAFTARIDIR...BU KAVĞAÇI KÜFÜRBAZ MAH.KABADAYISI HER YERİ KORKUTMUŞ.. korkmasönmez bu şafaklarda yüzen alsançak...OKUMADINIZMI 6S LILAR YUH OLSUN.6S KABADAYISINDAN KORKANLARA...KIZLARI DAMATLARINIDA UNUTMAYIN BU TERİMÇİLER ÇETESİMİ NEDİR.ANLAYAMADIK GİTDİ VARDI

Görüş Bildir Bizimle Paylaş