DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

19:58:00

İftar vakti

BURSA

19:56

04:36
19:56
SAHUR
İFTAR

ANKARA

19:40

04:22
19:40
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:24

04:06
19:24
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:07

03:48
19:07
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

18:53

03:46
18:53
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

19:58:00

İftar vakti

ANKARA

19:40

04:22
SAHUR
19:40
İFTAR

ERZURUM

19:07

03:48
SAHUR
19:07
İFTAR

Muharrem Usta: 'FIFA'ya başvuracağız'

İstanbul'daki bir alışveriş merkezinde TS Club mağazasının açılışını yapan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yaptığı açıklamada '2010-2011 şampiyonlu

19.04.2017 17:01:24
İstanbul'daki bir alışveriş merkezinde TS Club mağazasının açılışını yapan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yaptığı açıklamada "2010-2011 şampiyonluğuyla ilgili olarak FIFA'ya başvuracağız" dedi.

İstanbul'da bir alışveriş merkezinde bulunan TS Club Mağazası'nın açılışı Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takım kaptanı Onur Kıvrak ve Mağazalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp'in katılımıyla gerçekleşti. Trabzonspor taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği açılışta, Başkan Muharrem Usta, engelli bir Trabzonspor taraftarına forma hediye etti. Birçok taraftar, Muharrem Usta ve Onur Kıvrak'la fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

"HER AÇIDAN SAĞLIKLI BİR YAPILANMA İÇİNDE OLACAĞIZ"

Mağaza açılışını yaptıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, "Bugün açılışta sizinle beraberiz. Bütün kulüplerde olduğu gibi Trabzospor'da da mağazacılık önemli. Taraftara ulaşmanın en kolay yollarından birisi. Geldiğimiz günden bu yana aslında TS Club'larda yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Buradaki mağaza ile bilikte bunların devamını da göreceğiz. Taraftarımıza her yerde yakın olmak istiyoruz. Renklerin etkinliği, doğası gereği sportif başarıyla iç içe. Trabzonspor zor günlerden geçti ama artık geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Her açıdan sağlıklı bir yapılanma içerisinde. Sportif anlamda ne kadar güçlü oluyorsanız, taraftar gücünüz de o kadar güçlü oluyor. Mağazacılık dediğimiz şey de bununla paralel gidiyor. Bu mağazamız, bu bölgedeki açığı kapatacak. Bölgenin kalbine yerleşmiş olduk. Bundan sonra devamını da getirmiş olacağız" ifadelerini kullandı.

"TRABZONSPOR'UN GELECEĞİ ÇOK İYİ OLACAK"

Trabzonspor'un bu sezon ligde bir süreç yaşadığını da sözlerine ekleyen Usta, "Bunun ilk bölümü biraz sıkıntılıydı. Ama dediğim gibi uzun metrajlı bir film gibi bu. İkinci yarıda bambaşka bir takım olduk. Geleceğe doğru emin adımlarla gidiyoruz. Doğru işler yaptıkça doğru sonuçlar da gelecek. Sadece sportif alanda değil, ekonomik alanda da yapılanma içerisindeyiz. Hep beraber göreceğiz ki Trabzonspor'un geleceği çok iyi olacak" dedi.

2010-2011 sezonunun şampiyonluğuyla ilgili olarak yaşanan süreçle alakalı sorulan soruları da yanıtlayan Muharrem Usta, "Bu bir süreçtir. Şu anda yabancı hukukçularımız ve buradaki arkadaşlarımızla bir değerlendirme içerisindeyiz. FIFA'ya başvuru tabii ki yapacağız ama önce İsviçre Federal Mahkemesi'ne mi, yoksa FIFA'ya mı başvurucağız, ya da sadece FIFA'ya başvuru yapacağız onu tartışıyoruz. Yakında belli olacak. Her zaman dediğim gibi bu bir süreç. Bu süreçte Trabzonspor sonuna kadar elbette devam edecek. Bazen insanların kafasının karışık olduğunu görüyorum. Kimse merak etmesin ki Trabzonspor ne gerekiyorsa bu yolculukta sonuna kadar en ciddi şekilde gerekeni yapacak. Artık bu polemiğin ortadan kalkmasını istiyorum. Çok net şekilde söylüyorum Trabzonspor FIFA'ya tabii ki gidecek. Son nokta neresiyse oraya kadar hakkını savunacak. Burası Trabzonspor, burada işler aksamadan yapılır, herkes rahat ohlsun" diyerek sözlerini noktaladı.

ALP: ANKARA'DA MAĞAZA AÇACAĞIZ

Muharrem Usta'nın ardından kısa bir açıklama yapan Trabzonspor Mağazalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, yeni açılan mağazanın taraftarlara hayırlı olmasını dileyerek, "Bizim dönemimizde başladığımız dönemin ilk ayağı burası. Bundan sonra sırada Ankara olacak. Oradaki mağaza açılışının da müjdesini şimdi verelim. Bunun devamı da gelecek. TS Club'lar üstünlüğünü, sahada olduğumuz gibi gösterecektir" açıklamasını yaptı.

ONUR KIVRAK: YENİ SEZONA BOMBA GİBİ GİRMEK İSTİYORUZ

Trabzonspor taraftarının böyle mağazaları hak ettiğini söyleyen kaleci Onur Kıvrak da, "Başkanımız ve yönetimimiz de en iyisini yapıyor. İnşallah daha iyilerini biz sahada yaparız, taraftarımızı mutlu ederiz. Böyle olunca daha çok alışveriş yaparlar. Hem kulüp kazanır, hem biz kazanırız. İkinci yarı itibariyle çok iyi bir çıkış yakaladık. Antalya maçı çok önemli. Futbol 3 neticeli bir oyun. Kazanacağımızı düşünüyorum. İyi oyunumuzu devam ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah kazanırız. Beşiktaş'ta biraz sendeledik ama iyi oynadık. Kaldığımız yerden devam edip sezonu böyle tamamlayıp, yeni sezona da bomba gibi girmek istiyoruz" diye konuştu.

"ESTEBAN EKSİKLİĞİMİ HİSSETTİRMEZ"

Beşiktaş karşılaşmasında gördüğü sarı kart nedeniyle Antalyaspor karşılaşmasında cezalı duruma düşen ve forma giyemeyecek olan Onur Kıvrak, "Benim eksikliğimi yaşamayacaklardır. Benim kalbim her zaman onlarla. Esteban oynayacak benim yerime. Kendisi çok iyi bir kaleci. Kesinlikle öyle bir düşüncem yok. Trabzon bünyesindeki her futbolcu çok kaliteli. İnşallah Esteban da en iyi mücadelesini yapar ve kazanan taraf biz oluruz" ifadelerini kullandı.

(Bozhan Memiş - Mehmet Şirin Topaloğlu/İHA)

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş