DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Muharrem İnce'nin seçim pankartları çalındı

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce’nin seçim çalışmaları kapsamında İzmit'e astırdığı pankartlar çalındı.

7 Yıl Önce
2015-06-01 14:24:01

İHA'da yer alan habere göre, CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce'nin 5 Haziran'da İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesinde katılacağı miting için İzmit'in dört bir yanına asılan pankartlar, kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındı.

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova milletvekili Muharrem İnce'nin 5 Haziran Cuma günü düzenleyeceği iktidar şöleni için İzmit'in pek çok mahallesine ve sokak aralarına 35 adet davetiye pankartı asıldı. Söylemleriyle dikkat çeken ve seçimin arefesinde İzmit'in kritik noktalarından birinde miting yapacak olan Muharrem İnce'nin pankartları dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı. Yahya Kaptan bölgesinde 4 adet ve İzmit kent merkezinde 3 pankartın ortadan kaybolmasının ardından partililer konuyla alakalı şikayette bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Furkan

4-) Gelelelim EN ÖNEMLİ KONUYA : Hristiyan batı ve tüm islam düşmaları; ortadoğuda toplum mühendisliği projelerini gerçekleştirmek ve bölgede kaos, iç savaş, katliamların oluşmasını temin için (buraya dikkat !!..) ETNİK VE MEZHEBİ FARKLILIKLARI ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE KULLANIR, havuç-tavşan politikası uygular, HER MİLLETİ VE MEZHEBİ AYRI AYRI İŞLİYEREK (silahlandırma, eğitme, mali ve siyasi destek vbz) DİĞERLERİNİN ÜZERİNE SAVAŞA SÜRER. ve KENDİSİ KENARDA KEYİFLE VİSKİSİNİ YUDUMLAYARAK ZEVKLE KATLİAM VE SAVAŞLARI SEYREDER !..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş