DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

MİT TIR'ları haberine Varank yorumu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın danışmanı Mustafa Varank, bugün Cumhuriyet'te yer alan MİT TIR’larına ilişkin haber ve görüntüler hakkında kişisel Twitter hesabından açıklama yaptı.

29.05.2015 17:17:34

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank, bugün Cumhuriyet Gazetesi'nde yer alan 'yardım taşıdığı iddia edilen MİT TIR'larının içinden silah ve mühimmat çıkması'na ilişkin haber ve görüntüler için “Çatlasanız da patlasanız da Türkiye artık kendi oyununu kuracak” diye savundu.

Kişisel Twitter hesabından açıklama yapan Varank, “Ebleh paralellerle katil esedin yerli şebbihaları ABD'nin eğit-donat programında muhaliflere diksiyon eğitimi verdiğini zannediyor herhalde?” diyerek, “Çatlasanız da patlasanız da Türkiye artık kendi oyununu kuracak, milli politikalar üretecek. Bu özgüveni de Erdoğanın liderliğiyle elde etti” yorumunu yaptı.

Varank, buna ek olarak gönderilen silahların yardım niteliğinde meşru olduğunu savundu.

İŞTE VARANK'IN O TWEETLERİ:

 

varank

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

atari memet

Hakikaten 'Tekmelettin' imiş! Yahu arkadaş; hani Tayyip kavgacıydı da Tekmelettin barış ortamını yeniden tesis edecekti? Hani 'çatı adayı' idi? Bu nasıl bir çatı ki 'reis-i cumhur' olamayınca yazlık düğün salonu moduna döndü?! MHP'de diğer herkesin HDP ile görüşmek istemeyişini anlarım ama bu isteksizliği Tekmelettin'in ifade etmeye hakkı yok! Arkadaş bu kadar mı dediğine güvenilmez bir insan olunur?!

Arif serin

Eline diline sağlık 'VARAN'K 1 demek lazım. 2 si de gelir inşallah it'e dilinden söylemek de fazilettir.

enes

Time Türk zaman gibi haber yapmaya başladınız....hani bu twetlerde silah gönderilmesini meşru kılan ifade .....

Görüş Bildir Bizimle Paylaş