DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

MHP'de istifa

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Tacettin Akman ve yönetim kurulu üyelerinin tamamı görevlerinden istifa etti.

5 Yıl Önce
2017-01-11 20:44:20

İlçe teşkilatı binasında basın toplantısı düzenleyen Akman, 15 kişilik yönetim kurulunun ortak kararı doğrultusunda istifa kararı aldıklarını söyledi.

Akman, istifa nedeninin TBMM'de görüşülen "Anayasa Değişiklik Taslağı" ve MHP'li milletvekillerin tavrı olduğunu belirterek "Teşkilat olarak, Mecliste görüşülmekte olan Anayasa değişikliği taslağının içerik olarak ülkücü düşünceye uygun olmadığını düşünmekteyiz. Hem tabandan aldığımız tepki hem de teşkilat yöneticilerimizin tamamının, bu davranışı içine sindiremediği için oy birliğiyle mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi ilçe yöneticiliğinden istifa etmiş bulunmaktayız." diye konuştu.

Teşkilat üyelerinin tamamının istifa ettiğini vurgulayan Akman, "İnşallah çok fazla zaman geçmeden tabanın düşüncelerini ve beklentilerini yerine getirecek olan vekillerin doğru karar vereceğini umuyoruz." dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (1)

haydar taş

kesin biri comak sosktu bu zavali adamları kandırdı ne guzel ülkemiz dahada otoriter olacak ama CHP nın vesayet rejimi yıkılmalı giden gider kalan saglar bizimdir 15 kiişi olsa ne olmasa ne

Görüş Bildir Bizimle Paylaş