DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

MHP'de iki isme Fethullah Gülen takibi

MHP'de iki partili Fethullah Gülen yakınlığı olduğu gerekçesiyle takibe alındığı öne sürüldü...

6 Yıl Önce
2015-12-04 05:35:32

1 Kasım seçimlerinden sonra MHP'deki düşüş partililer arasında Devlet Bahçeli'nin eleştirilmesine neden olmuştu. Kongreye gitmek için baskı yapan partililere Devlet Bahçeli'nin 'Gülen' üzerinden operasyon işaretini vermesiyle yeni tartışmalar başladı.

Hürriyet'in haberine göre; MHP Genel Merkezi'nin Meral Akşener'in başkan adaylığı girişimini, ‘Gülen cemaatinin partiyi ele geçirme operasyonu' olarak gördüğü, parti kurmaylarının cemaatle bağlantılı olduğu öne sürülen iki kişiyi daha yakın takibe aldığı ifade edildi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin kurmayları, “Partinin farklı renklere ihtiyacı var. Akşener de bu nedenle partimizde siyaset yapıyordu. Ancak farklı renklerin genelbaşkanlık makamını ele geçirmesine izin veremeyiz” dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

ekol türk

Durun tahmin edyim;Biriii Bahceli, Birideee Vural olmasin? Baskasi aklima gelmiyor.Paralel deyince R T Erdogana kudurup köpüren bunlardi.

osman er

daha dün adamın oktay stv ye çıkıp o kocaman agzını pazarcılar gibi açıyor erdoganı ak partiyi eleştiriyordu o zaman niye adamını samandolu yv sine gönderiyordun

selim

Millyetci oylari pasifize etmekle gorevli bahceli rakiplerini paralel modasina uygun olarak ekarte etmeyi dusunmus olmalilar/nede olsa gunun gecer etiketi bu eskisi irtica idi simdi kisi paralel

Görüş Bildir Bizimle Paylaş