SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO

Meteorolojiden dikkat çeken uyarı

Meteorolojinin Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre; hafta boyunca hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyretmesinin beklendiği bildirildi.

Meteorolojiden dikkat çeken uyarı
24.6.2019 22:08:59

Meteorolojinin Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre; hafta boyunca hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyretmesinin beklendiği belirtildi.

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nce yapılan açıklamada, hafta boyunca hava sıcaklıklarının bölge genelinde artacağı ve mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyretmesinin beklendiği bildirildi.

Hafta sonunda cuma gününden itibaren Karadeniz üzerinden gelmesi beklenilen serin ve yağışlı sistem ile birlikte mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının azalacağı ve mevsim normalleri seviyesine ineceğinin beklendiği, Bursa kıyı kesimlerinde yüksek sıcaklık ile birlikte yüksek nemin de beklenmekte olduğu ve bu durumun hissedilen sıcaklıkların yüksek olmasına sebep olacağı ifade edildi.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR