DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Merve Kavakçı'nın eşi Cihangir İslam da ihraç edildi

Merve Kavakçı'nın eşi Profesör Cihangir İslam da yayınlanan son KHK ile ihraç edildi.

5 Yıl Önce
2017-02-08 15:34:22

Kafkas Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve eski vekil Merve Kavakçı'nın eşi Profesör Cihangir İslam da son KHK ile ihraç edildi. İslam Twitter hesabından ihraç edildiğini açıkladı.

İMZASINI GERİ ÇEKMEDİ!

Prof. Cihangir İslam, başörtülü ilk milletvekili olarak Fazilet Partisi'nden Meclis'e giren Merve Kavakçı'nın da eşi. İslam ve Kavakçı 2010 yılında dünyaevine girmişti.

Merve Kavakçı'nın kardeşi Ravza Kavakçı, halen AK Parti milletvekili olarak TBMM'de görev yapıyor. İslam aynı zamanda AKP'li bir vekilin de eniştesi durumunda. Cihangir İslam aynı zamanda eski Aile Bakanı AK Partili Ayşenur İslam'ın da kayınbiraderi.

Twitter hesabından ihraç edildiğini duyuran İslam, "Prof. Dr. Nazır Cihangir İSLAM'ın görevine 686 Numaralı KHK ile son verilmiştir.​" mesajını yazdı.

İslam, ikinci akademisyenler bildirisine de imza attığını ve soruşturmaya rağmen bu imzasını çekmediğini de mesajına ekledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (2)

adalet

Ey İslamcıyım diyen..Ey müslümanım diyen ...Allah size akıl fikir versin..Allah sizi bu zillet ve gaflet uykusundan uyandırsın..Siz devlet iktidarını görünce kıblenizi şaşatınız...Bir kısmınız zulm yapıyor diğer kısmınız da bu zulmu destekliyor..Ecevit adamın eşini Meclis'ten attı siz de kocasını ÜNİVERSİTEDEN ATTINIZ..Farkınız?!

asd

Allahtan Erdoğanında yengesi felan değil. o nasıl bir kadrolaşma

Görüş Bildir Bizimle Paylaş