DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Mersin İdmanyurdu'nda Servet ve Nihat'a kadro umudu

Mersin İdmanyurdu'nda Servet ve Nihat'a kadro umudu

7 Yıl Önce
2015-08-24 12:40:53
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nda sözleşmesi yenilenmeyen Servet Çetin'in durumunun yeniden ele alınacağı, kadro dışı bırakılan kaleci Nihat Şahin'in de yakın zamanda affedilebileceği bildirildi.

Futbol şube sorumlusu Ahmet Serttaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bazı internet sitelerinde "Servet Çetin ile yeniden görüşülüyor" şeklinde haberlerin çıktığını söyledi.

Futbolcuyla herhangi bir görüşme yapılmadığını ancak durumunun yarın yapılacak olağan yönetim kurulu toplantısında değerlendirileceğini ifade eden Serttaş, " Şu anda bir girişimimiz yok. Teknik direktör Mesut Bakkal'ın raporu doğrultusunda bir karar verilecek. Hocamızla da konuyla ilgili bugün bir görüşme yapacağız. Hocamızın şu ana kadar 'Servet gelsin' diye bir talebi olmadı" diye konuştu.

Serttaş, sezon öncesi kadro dışı bırakılan ve kendisine kulüp bulması istenen kaleci Nihat Şahin'in de durumunda bir değişiklik olabileceğini aktararak, "B takımla idmanlara çıkan Nihat Şahin de bizim oyuncumuz. Onun durumu da bugün yarın netleşecek" dedi.

Serttaş, sözleşmesi yenilenmeyen Sinan Kaloğlu'yla ilgili ise şu an için bir düşünceleri olmadığını ifade etti.

- "Kaybedilen bir şey yok"

Sertaş, lige iyi başlamayı hedeflediklerini ancak istedikleri sonuçları alamadıklarını belirterek, Akhisar Belediyespor karşısında iyi oynamalarına rağmen bireysel hatalardan gelen bir mağlubiyet aldıklarını kaydetti.

Kaybedilen bir şeyin olmadığının altını çizen Serttaş, gelecek maçlara hem futbolcular hem de şehir olarak iyi konsantre olmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş