DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Meclis'te 25. Dönem başlıyor

Meclis'te 25. Dönem başlıyor

23.06.2015 15:31:54
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin Meclis Başkanı adayıyla ilgili olarak, "Zamanı gelince her türlü adımı atacağız" dedi.

Davutoğlu, TBMM Genel Kurulu'nun 25. Dönem milletvekillerinin yemin edeceği birinci oturumu için Meclis'e geldikten sonra, iktidar kulisinde AK Parti milletvekilleriyle tokalaştı. Davutoğlu, birleşimin açılmasını Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Numan Kurtulmuş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Grup Başkanvekilleri Belma Satır, Naci Bostancı, Mustafa Elitaş, Mahir Ünal ile sohbet ederek bekledi.

Bu sırada TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı da Davutoğlu ile tokalaştı. Bu sırada Elitaş ile de tokalaşan Bahçekapılı, "Sayın Elitaş ile İç Güvenlik Paketi'nden doğan dargınlığımız vardı ama barıştık" dedi.

Davutoğlu daha sonra bir gazetecinin, AK Parti'nin Meclis Başkanı adayını belirleyip belirlemediklerini sorması üzerine, "Zamanı gelince her türlü adımı atacağız" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Burhan D

Kıbrıs Türkiye ye tamamen yük, yanarımda şuna yanarım, türk cumhuriyeti dediğin yerde çoğu türkiye yi ve türkleri sevmiyor...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş