DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Meclis'in ilk misafirleri Somalı çocuklar

Deniz Baykal'dan Ankara ve Anıtkabir'i görmek isteyen Somalı çocuklara büyük sürpriz. Mecliste ağırladığı çocuklardan kimisi, makam koltuğuna kimileri ise partililerin koltuklarına oturdu.

7 Yıl Önce
2015-06-26 16:26:22

Ankara'yı ve Anıtkabir'i görmek isteyen Somalı çocuklara, geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal büyük bir sürpriz yaptı ve Meclis'in kapılarını açtı. CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel, bu göreve geldikten sonra ilk konukları Somalı çocuklar oldu. CHP'li Özel, geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal'ı arayarak çocuklarla birlikte bir ziyaret gerçekleştirmek istedi.

Baykal da bu talebi geri çevirmeyerek görüşmeyi kabul etti. Somalı çocuklar, TBMM Genel Kurulu'nu görmek istediklerini söyleyince Baykal, sadece cumhurbaşkanı ve Meclis Başkanı'nın geçtiği kapıları da açtırarak çocukları o yoldan genel kurul salonuna götürdü.

16 yaşındaki Anıl Özdemir'e de kendi makamını bıraktı.

Büyük bir mutluluk yaşayan çocuklardan bazıları TBMM Başkanı koltuğuna, kimi diğer partilerin sıralarına oturdu.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

vatansever

yök kalksın diyenler üniversiteleri ele geçirmeye çalışan sosyalist anarşistler. yök bunun önündeki engeldi, başka ne için yök kalksın desinler. Bugün özerklik diyenlerin de amacı aynı. kendilerine devlet denetimsiz alan oluşturup at koşturmak

Görüş Bildir Bizimle Paylaş