Market ve fırın dışında ekmek satışı yasaklandı mı?

Ekmek satışı yasaklandı mı? Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli koroanvirüs salgını nedeniyle ekmek satışlarında bir takım tedbirler alındığını açıkladı. Peki ekmek satışı market ve fırın dışında yasaklandı mı? Bakan Pakdemirli açıklamasında 'Ekmek artık sadece market ve fırınlarda satılacak.' dedi. Ekmek satışına getirilen düzenleme vatandaşın daha sağlıklı ekmeğe ulaşması için yapıldı.

26.03.2020 13:10:37

Ekmek satışı yasaklandı mı? Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli koroanvirüs salgını nedeniyle ekmek satışlarında bir takım tedbirler alındığını açıkladı. Peki ekmek satışı market ve fırın dışında yasaklandı mı? Bakan Pakdemirli açıklamasında "Ekmek artık sadece market ve fırınlarda satılacak." dedi. Ekmek satışına getirilen düzenleme vatandaşın daha sağlıklı ekmeğe ulaşması için yapıldı. 

Market ve fırın dışında ekmek satışı yasaklandı mı?

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, NTV canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Ekmek satışında tüketicinin doğrudan temasını sınırlandırdıklarını belirten Pakdemirli, "Ekmek artık sadece market ve fırınlarda satılacak" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)