DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Mardin'de polise yapılan silahlı saldırı

Mardin'de polise yapılan silahlı saldırı

7 Yıl Önce
2015-08-24 09:51:54
Mardin Valiliği, Nusaybin ilçesinde ailesini ziyarete giden polis memuru Yakup Mete'nin evinin önünde bölücü terör örgütü mensuplarının açmış olduğu çapraz ateş neticesinde yaralandığını ve kaldırıldığı hastanede şehit olduğunu bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, Akarsu Mahallesi'nde yaşayan ailesini ziyarete giden polis memuru Mete'nin uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralandığı, kaldırıldığı Nusaybin Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından Mardin Devlet Hastanesi'ne sevk edildiği hatırlatıldı.

"Ailesini ziyarete giden polis memuru Yakup Mete evinin önünde bölücü terör örgütü mensuplarının açmış olduğu çapraz ateş neticesinde yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede şehit olmuştur" ifadelerine yer verilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Hain saldırıyı gerçekleştiren bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanması, vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması için güvenlik güçlerimiz çalışmalarına aralıksız, kararlı bir şekilde devam edecek. Büyük üzüntü ve acıya neden olan bu menfur saldırıda şehit olan polis memurumuza Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm millete başsağlığı ve sabır diliyoruz."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş